Caretero Sport classic 2014 – blue recenzia

Caretero Sport classic 2014 – blue recenzia

Recenzia produktu Caretero Sport classic 2014 - blue

80
Caretero Sport classic 2014 - blue
9.93333333333

Cena

98/10

  Kvalita

  100/10

   Množstvo funkcií

   100/10

    Klady tohto produktu

    • - Kvalitný produkt
    • - Veľa funkcií
    • - Vytvára pohodlie

    Zápory produktu

    • - Vyššia cena

    Pohodlie a bezpečnosť našej dcéra pri cestovaní je pre mňa prvoradá. Vždy dbám na to, aby bola v autosedačke správne pripútaná. Pri jej výbere sme si dali veľmi záležať na všetky potrebné a dôležité parametre. Výber preto trval dlhšiu dobu a začali sme s ním už skôr. Nakoniec, podľa preferencií a skúseností sme sa rozhodli pre Caretero Sport classic 2014 – blue.

    kocTáto autosedačka je vhodná pre deti od 9 do 25 kg. Výhodou je najmä 5-stupňové polohovanie sedačky, čiže dieťaťu dokážeme vytvoriť správny komfort. Ramenné opierky sú mäkké, dieťa z nich nemá otlačené lakte ani ruky a vytvára si dokonalý komfort. Taktiež je veľmi priedušná a poťah je sťahovací. Je pre mňa veľmi dôležité, aby sa moje dieťa cítilo komfortne, keďže spolu chodíme na dlhé vzdialenosti autom a to dosť často. Preto veľmi kvitujem rozmery autosedačky, polohovanie a sťahovací poťah.

    Rozmery autosedačky sú : 72 x 45 x 48 cm. Túto autosedačku je možné zakúpiť v rôznych tvaroch a s rôznymi motívmi podľa vlastného výberu. Súčasťou je aj pohodlná 2-dielna vložka pre menšie deti. Autosedačka je homologizovaná podľa normy ECE R44/04.

    Je pre mňa dôležité, aby sa chrbtica môjho dieťaťa vyvíjala správne. Keďže kvôli mne trávime väčšinu času v aute, snažím sa to mojej dcére vykompenzovať aspoň pohodlím, ktoré jej vďaka Caretero Sport classic 2014 – blue dožičiť môžem. Je to to najmenej a zároveň najviac, čo môžem urobiť pre jej správny vývin. Určite ju odporúčam pretože je kvalitná, skvelá, cenovo prístupná a zároveň má množstvo funkcií a možností pre pohodlie detí.

     

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Caretero Sport classic 2014 - blue kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *