Cybex Pallas M-Fix 2015 – Black Sea recenzia

Cybex Pallas M-Fix 2015 – Black Sea recenzia

Recenzia produktu Cybex Pallas M-Fix 2015 - Black Sea .

240
Cybex Pallas M-Fix 2015 - Black Sea .
9.7

Cena

85/10

  Kvalita

  100/10

   Množstvo funkcií

   100/10

    Dizajn

    100/10

     Obsluha

     100/10

      Klady tohto produktu

      • - Super produkt
      • - Odolnosť
      • - Vytvára pohodlie

      Zápory produktu

      • - Cena

      Celkom nový dizajn a výdrž neuveriteľných 11 rokov bolo to, čo ma najviac očarilo a presvedčilo pri výbere správnej autosedačky pre môjho syna. Dokonca je vhodná pre kategóriu od 9 do 36 kg. Hovorím o Cybex Pallas M-Fix 2015 – Black Sea .

      cyb 2Obrovskou novinkou pri autosedačkách je najmä polohovateľná a nastaviteľná bočná ochrana a naklápacia operka hlavy dieťaťa. Pri tejto autosedačke poznáme a rozlišujeme režim 1 a režim 2 .

      Režim 1 – v tomto režime od 9 do 18 kg je dieťa chránené pred zranení krku. autosedačku možno používať v autách aj bez pripojenia ISOFIX.

      Režim 2 – tento systém sa podobá nafúknutému airbagu. Chráni dieťa pásmi, ktoré ho nijak nemôžu zraniť.

      Sklápateľná opierka hlavy dokáže ochrániť dieťa pri bočnom náraze. Konektory autosedačky sa zapoja k ISOXIF. Polohovanie je také pohodlné, že sa dá ovládať rýchlo a jednoducho, dokonca i jednou rukou. 12-pozičná výškovo nastaviteľná opierka hlavy 12-pozičné nastavenie výšky umožňuje rast autosedačky spoločne s dieťaťom a extrémne dlhú použiteľnosť. Práve tieto výsady a kvality ma presvedčili o tom, že Cybex Pallas M-Fix 2015 – Black Sea je pre mňa a moje dieťa to najideálnejšie riešenie na cestovanie. Využívame ju denne, a preto sme sa rozhodli zainvestovať viac peňazí do kvality a tak isto aj dlhej životnosti produktu. Taktiež je ľahká a preto sa jednoducho prenáša z auta do auta . Určite je to produkt vo vysokej cenovej relácií, no my sme sa rozhodli zainvestovať do produktu, aby naše dieťa cestovalo pohodlne, bezpečne a hlavne, aby sme nemuseli každú chvíľu kupovať novú detskú autosedačku. Určite ju odporúčame, sme s ňou na 100% spokojní a nemenili by sme ju za nič iné.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Cybex Pallas M-Fix 2015 - Black Sea . kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *