Autosedačka RÖMER KID XP recenzia

Autosedačka RÖMER KID XP recenzia

Recenzia produktu Römer KID II 2014 PEPPER 15-36kg

Römer KID II 2014 PEPPER 15-36kg
8.76666666667

Cena

80/10

  Bezpečnosť

  96/10

   Pohodlie

   87/10

    Klady tohto produktu

    • - Má upevňovací systém ISOFIX
    • - Rôzne farebné prevedenia
    • - Inovatívny spôsob pásov

    Zápory produktu

    Autosedačka je vynález zachraňujúci život detí, ktorý sa môžu stať účastníkmi autonehody. Práve  autosedačka môže byť to, čo im zachráni život. Preto je podľa mňa veľmi potrebné, aby každý zodpovedný rodič dbal na spoľahlivosť a bezpečnosť pri výbere vhodnej autosedačky. Považujem sa za starostlivého a zodpovedného otca, a preto som výberu autosedačky venoval dostatočne veľa času. A práve z tohto dôvodu som si vybral Autosedačku. RÖMER KID! Asi sa každý hneď pýta, ako som si dokázal vybrať spomedzi takej rozsiahlej ponuky.
    Každá z autosedačiek je hodnotená ako tá najbezpečnejšia. S týmto pojmom som sa stotožnil pri Autosedačke RÖMER KID, keždže som zistil, že pri brzdení alebo náraze chráni chrbticu, bradu a dokonca ja krk dieťaťa.
    1

    Autosedačka RÖMER KID
    má výškovo nastaviteľné operadlo a nové vedenie bezpečnostného pásu, tento výrobca je priekopníkom čo sa týka inovacií v tomto obore. výškovo nastaviteľná opierka je teda schopná rásť s vašim dieťaťom a nepotrebujete často kupovať nové.
    12
    Čo sa týka technických údajov :
    Technické informácie:

    • Norma EU: ECE R 44/04
    • Určené pre deti: 15-36 kg (cca 4-12 rokov)
    • Umiestnenie autosedačky: po smere jazdy
    • Šírka: 54 cm
    • Váha: 5,8 kg

    Pri dokúpení príslušenstva je možné dokúpiť veci ako clonu na okno, organizér na sedadlo ( čo mne veľmi vyhovuje, keďže na sedadle potrebujem mať poriadok ), držia na detskú fľašu , aby sa vám nerozlial nápoj.
    Výhodou je aj viacero rôznych prevedení a napríklad možnosť dokúpenia aj letného alebo zimného poťahu, čo je pohodlné nie len pre rodiča, ale najmä pre dieťa. Treba si totižto uvedomiť, že autosedačku nekupujeme pre seba, ale pre svoje deti a aj ony potrebujú pohodlne sedieť či cestovať niekedy aj na dlhšie vzdialenosti a hlavne nezabúdajte, že nie len obuv, matrac ale aj spôsob sedenia formuje dieťaťu chrbticu.

    Hlboké, mäkko polstrované bočnice zaisťujú optimálnu ochranu dieťaťa proti bočnému nárazu v rámci celej sedačky. Je možné taktiež použiť aj ISOFIX.
    Musím povedať, že s týmto produktom som nadmieru spokojný a odporúčam ho každému, kto uvažuje o kúpe detskej autosedačky za primeranú cenu kvalite, pohodliu a bezpečnosti. Víťazom je Autosedačka RÖMER KID XP

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Römer KID II 2014 PEPPER 15-36kg kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Römer KID II 2014 PEPPER 15-36kg

    skladomDO OBCHODUHej.sk
    Luboš Martinksý

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *