Zoohit.sk recenzia, skúsenosti

Zoohit.sk recenzia, skúsenosti

Recenzia e-shopu zoohit.sk

zoohit.sk
9.025

DODACIA LEHOTA

95/10

  PREHĽADNOSŤ OBCHODU

  80/10

   KVALITA KOMUNIKÁCIE

   90/10

    KVALITA DOPRAVY

    96/10

     Klady tohto e-shopu

     • - výhodné ceny
     • - Prehľadný obchod
     • - Ochota

     Zápory tohto e-shopu

     Rozmaznávam svojho domáceho miláčika, polročnú čivavu, a preto jej chcem vždy dopriať to najlepšie. Preto jej všetko potrebné pre ňo zaobstarávam od Zoohit.sk  musím povedať, že s touto stránkou som veľmi spokojná. Objednávam odtiaľ všetko. Počnúc granúl až po prepravné tašky. Naozaj sa tu predáva kvalitné krmivo, od ktorého sa vašim miláčikom nebudú kaziť zuby, budú mať lesklú a zdravá srsť a skvelú kondíciu. Stránka je veľmi prehľadná a nakupovanie veľmi jednoduché. Objednávať je možné prostredníctvom internetu, ale aj telefonicky každý pracovný deň.

     zoo

     Zoohit.sk je veľmi kvalitná a atraktívna stránku ak chcete svojim miláčikom dopriať kvalitu za viac než primeranú cenu. Ako máte možnosť vidieť, orientácia na stránke je veľmi jednoduchá. Stačí si rýchlo a jednoducho pomocou kategórií vybrať produkt, ktorý si chcete zakúpiť a vložiť ho do nákupného košíka. Na tejto stránke môžete objednávať ako registrovaný užívateľ, ale aj bez registrácie. Po registrácii alebo pokračovaní bez registrácie je potrebné vyplniť adresu a všetky žiadané osobné údaje.  v ďalšom kroku si zvolíte spôsob platby a to môže byť :

     • platba dobierkou
     • bankovým prevodom
     • platba kartou online

     V prípade, že si 3x nevyzdvihnete zásielku objednanú na dobierku, automaticky vám systém zakáže objednávať tovar na dobierku.

     zoo1

     V súčasnosti môžete využiť zľavu 5% na nákup pri registrácii na stránku a odber noviniek.

     Túto stránku určite odporúčam, aby aj vaši domáci miláčikovia boli zdraví a spokojní. Taktiež veľmi kvitujem ochotu jednotlivých pracovníkov komunikujúcich s klientmi zoohit.sk , ktorí s radosťou poradia jednotlivým zákazníkom s jednotlivými produktami a odporúčia veľmi kvalitné produkty ako  šité pre vášho miláčika. Taktiež pri jednotlivých produktoch je možné vidieť výšku aktuálnej zľavy či dokonca akciové balíčky pri nákupe vo viacerých kusov. Určite túto stránku odporúčam chovateľom či majiteľom zvierat.

     Ďalšie Zľavové kupóny na zoohit.sk

     Romana Kádeková

     Súvisiace príspevky
     Aká je Vaša skúsenosť?

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *