Bonprix.sk recenzia

Bonprix.sk recenzia

Recenzia e-shopu Bonprix.sk

Bonprix.sk
8.3

CENY

83/10

  KOMUNIKÁCIA

  87/10

   PREHĽADNOSŤ OBCHODU

   78/10

    DODACIA LEHOTA

    84/10

     Klady tohto e-shopu

     Zápory tohto e-shopu

     Bonprix.sk patrí k najvyužívanejším internetovým obchodom , ktoré v súčasnosti ponúkajú tie najmódnejšie kúsky, ktoré sú v súčasnosti tendy. Okrem iného tu nájdete oblečenie, obuv, doplnky, bižutériu, kabelky a pod.  Nakupovanie na Bonprix.sk sľubuje jednoduchosť, rýchlosť, ale aj zábavu. Ako to? Nájdete tu široký sortiment tovaru rôznych prevedení, materiálov, a pod.

     bonprix

     Internetová stránka eshopu Bonprix.sk je naozaj výhodná. Vyhľadávanie tovaru je jednoduché, kedy máte možnosť tovar vyhľadávať a vyberať buď prostredníctvom vyhľadávacieho okna, ak viete presný názov tovaru alebo prostredníctvom kategórii, ktoré vám umožnia a zobrazia prehľad tovaru jednotlivých kategórií.

     Nájdete tu naozaj všetko ako pre ženy, mužov tak aj pre deti, dokonca aj módu moletiek. Nakupovanie je naozja veľmi jednoduché a zároveň aj rýchle. A v prípade, že sa pridáte do Bonprix klubu a k Bonprix zákazníkov, budete dostávať katalóg najnovšej módy, aby ste boli vždy včas informovaný o najnovsích trendoch v obliekaní.

     Pri nákupe prostredníctvom internetového obchodu Bonprix.sk máte na výber rôzne možnosti platby:

     • platba dobierkou
     • platba prevodom
     • platba kartou online

     Doručenie tovaru : doručenie tovaru prebieha prostredníctvom slovenskej pošty

     Doručenie okrem iného prebieha najčastejšie po dobu 3 pracovných dni odo dňa zaslania objednávky, čo je naozaj veľmi rýchlo. Popri tom ste o každom pohybe zásielky informovaný prostredníctvom elektronickej pošty, vďaka čomu vždy viete, kde sa nachádza vaša zásielka.

     Čo v prípade ak mi tovar nesadne?

     Je to veľmi jednoduché. Stačí zásielku len:

     • opätovne zabaliť
     • kontaktovať predajcu
     • vyplniť formulár, teda dôvod vrátenia tovaru
     • vyplniť spôsob vrátenia peňazí
     • odoslať objednávku späť

     Následne Bonprix v čo najrýchlejšom čase odošle iné číslo tovaru, prípadne vráti peniaze. pretože spoločnosť Bonprix, ako jedna z mála sa riadi heslom : „náš zákazník náš pán.“ Spokojnosť zákazníkov je pre nich na prvom mieste.

     Ďalšie Zľavové kupóny na Bonprix.sk

     Romana Kádeková

     Súvisiace príspevky
     Komentáre ( 3 )
     1. Julia
      29. marca 2017 at 16:06
      Odpovedať

      CENY

      7

      KOMUNIKÁCIA

      8

      PREHĽADNOSŤ OBCHODU

      10

      DODACIA LEHOTA

      7

      S nakupovaním na bonprix mám dobré skúsenosti, kupovala som mame k narodeninám tuniku a dizajn zodpovedal fotke na webe, štandardná dodacia lehota. Len je treba vyberať minimálne o číslo menšiu veľkosť. Nedávno mi bola odporučená táto stránka https://zlavovekody.sk/ , ktorá ponúka zľavové kupóny pre rôzne e-shopy, vrátane bonprix. Škoda, že som o ňu nevedela skôr, mohla som navyše trochu ušetriť.

     2. Katarína
      16. apríla 2018 at 8:46
      Odpovedať

      S bonprixom mám len zlé skúseností, kvalita tovaru mizerná, číslovanie neviem podľa akej normy jedno veľké druhé malé. Ale čo má najviac zaráža je arogancia tohto internetového obchodu. chcela by som ostatných kupujúcich v tomto obchode upozorniť na opakované porušovanie zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov, a to konkrétne na
      §9 Povinnosti predávajúceho pri odstúpení od zmluvy
      (1) Predávajúci je povinný bez zbytočného odkladu, najneskôr do 14 dní odo dňa doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy vrátiť spotrebiteľovi všetky platby, ktoré od neho prijal na základe zmluvy alebo v súvislosti s ňou, vrátane nákladov na dopravu, dodanie a poštovné a iných nákladov a poplatkov, tým nie je dotknuté ustanovenie §8 ods. 5.
      Tomuto obchodu sa neráči dodržiavať nariadenia eú a ani legislatívu a pravidelne nevracajú kupujúcim prepravné náklady pri odstúpení od zmluvy (ak zasielate celú zásielku späť)Dnes moja trpezlivosť už dosiahla vrchol a nahlásila som ich na SOI.
      Tento obchod neodporúčam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     3. Sab
      8. augusta 2018 at 13:31
      Odpovedať

      PREHĽADNOSŤ OBCHODU

      1.8

      absolutne neodporucam! obchod ma sice fajn vyber, ale ich dodacia lehota je neskutocne dlha, informacie nevedia podat ziadne, balik sa mi ukazuje ako kompletny uz niekolko dni a oni mi tvrdia ze ho naskladnuju a potom odmietaju odpovedat na otazky alebo dookola hovoria ‚ja neviem‘. ich „zakaznicky servis“ je plny neschopnych arogantnych husiciek co sa asi nevedeli zamestnat v lokalnej samoobsluhe. otrasne!!!

     Aká je Vaša skúsenosť?

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *