Bonprix.sk recenzia

Bonprix.sk recenzia

Recenzia e-shopu Bonprix.sk

Bonprix.sk
8.825

CENY

83/10

  KOMUNIKÁCIA

  87/10

   PREHĽADNOSŤ OBCHODU

   99/10

    DODACIA LEHOTA

    84/10

     Klady tohto e-shopu

     Zápory tohto e-shopu

     Bonprix.sk patrí k najvyužívanejším internetovým obchodom , ktoré v súčasnosti ponúkajú tie najmódnejšie kúsky, ktoré sú v súčasnosti tendy. Okrem iného tu nájdete oblečenie, obuv, doplnky, bižutériu, kabelky a pod.  Nakupovanie na Bonprix.sk sľubuje jednoduchosť, rýchlosť, ale aj zábavu. Ako to? Nájdete tu široký sortiment tovaru rôznych prevedení, materiálov, a pod.

     bonprix

     Internetová stránka eshopu Bonprix.sk je naozaj výhodná. Vyhľadávanie tovaru je jednoduché, kedy máte možnosť tovar vyhľadávať a vyberať buď prostredníctvom vyhľadávacieho okna, ak viete presný názov tovaru alebo prostredníctvom kategórii, ktoré vám umožnia a zobrazia prehľad tovaru jednotlivých kategórií.

     Nájdete tu naozaj všetko ako pre ženy, mužov tak aj pre deti, dokonca aj módu moletiek. Nakupovanie je naozja veľmi jednoduché a zároveň aj rýchle. A v prípade, že sa pridáte do Bonprix klubu a k Bonprix zákazníkov, budete dostávať katalóg najnovšej módy, aby ste boli vždy včas informovaný o najnovsích trendoch v obliekaní.

     Pri nákupe prostredníctvom internetového obchodu Bonprix.sk máte na výber rôzne možnosti platby:

     • platba dobierkou
     • platba prevodom
     • platba kartou online

     Doručenie tovaru : doručenie tovaru prebieha prostredníctvom slovenskej pošty

     Doručenie okrem iného prebieha najčastejšie po dobu 3 pracovných dni odo dňa zaslania objednávky, čo je naozaj veľmi rýchlo. Popri tom ste o každom pohybe zásielky informovaný prostredníctvom elektronickej pošty, vďaka čomu vždy viete, kde sa nachádza vaša zásielka.

     Čo v prípade ak mi tovar nesadne?

     Je to veľmi jednoduché. Stačí zásielku len:

     • opätovne zabaliť
     • kontaktovať predajcu
     • vyplniť formulár, teda dôvod vrátenia tovaru
     • vyplniť spôsob vrátenia peňazí
     • odoslať objednávku späť

     Následne Bonprix v čo najrýchlejšom čase odošle iné číslo tovaru, prípadne vráti peniaze. pretože spoločnosť Bonprix, ako jedna z mála sa riadi heslom : „náš zákazník náš pán.“ Spokojnosť zákazníkov je pre nich na prvom mieste.

     Ďalšie Zľavové kupóny na Bonprix.sk

     Romana Kádeková

     Súvisiace príspevky
     Komentár ( 1 )
     1. Julia
      29. marca 2017 at 16:06
      Odpovedať

      CENY

      7

      KOMUNIKÁCIA

      8

      PREHĽADNOSŤ OBCHODU

      10

      DODACIA LEHOTA

      7

      S nakupovaním na bonprix mám dobré skúsenosti, kupovala som mame k narodeninám tuniku a dizajn zodpovedal fotke na webe, štandardná dodacia lehota. Len je treba vyberať minimálne o číslo menšiu veľkosť. Nedávno mi bola odporučená táto stránka https://zlavovekody.sk/ , ktorá ponúka zľavové kupóny pre rôzne e-shopy, vrátane bonprix. Škoda, že som o ňu nevedela skôr, mohla som navyše trochu ušetriť.

     Aká je Vaša skúsenosť?

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *