Sportisimo.sk recenzia

Sportisimo.sk recenzia

Recenzia e-shopu Sportisimo.sk

Sportisimo.sk
9.66666666667

CENY

96/10

  DODACIA LEHOTA

  99/10

   KOMUNIKÁCIA

   95/10

    Klady tohto e-shopu

    Zápory tohto e-shopu

    Internetový obchod Sportisimo.sk patrí v súčasnej dobe medzi novinky na trhu so športovými potrebami. Napriek tomu, že natrhu pôsobí veľmi krátko, je veľmi konkurencie schopný. V roku 2015 sa stal víťazom ankety Obchodník roka so športovými potrebami. 

    sportisimo

    Okrem výhry v menovanej ankete, musíme vyzdvihnúť najmä prehľadnosť stránky, vďaka čomu určite nájdete všetko, čo práve hľadáte. Môžete vyhľadávať buď prostredníctvom vyhľadávacieho okna, prípadne prostredníctvom kategórií. Ako vidíte, tovar je dokonca roztriedený aj prostredníctvom jednotlivých športov.

    Prostredníctvom Sportisimo.sk možno nakupovať aj ako registrovaný, no aj ako neregistrovaný užívateľ internetového obchodu Sportisimo.

    Prednosti internetového obchodu Sportisimo.sk

    Nakupovanie na Sportisimo sa vyznačuje viacerými výhodami. Jednou z nich najmä fakt, že môžete nakupvoať prostredníctvom internetového obchodu, no máte možnosť si ho následne vyzdvihnúť v najbližšej kamennej predajni Sportisimo.sk Okrem už spomínanej možnosti osobného prevzatia tovaru na najbližšej predajni, môžete si zvoliť dodanie tovaru buď prostredníctvom slovenskej pošty, prípadne jednou z vybraných a navrhovanývh kuriérskych spoločností.

    Čo sa týka spôsobov platby za tovar, taktiež máte na výber viacero možností podľa vlastného uváženia, čo znamená, že ak ste opatrný, zvoľte si bezpečnejší spôsob platby. Na výber máte nasledovné možnosti spôsobov platby za objednaný tovar :

    • platba v hotovosti alebo kartou na predajni
    • platbaa dobierkou
    • platba kartou online

    Sportisimo.sk je jedným z nových internetových predajní, no na trhu sa mu darí veľmi dobre. A práve toto je dôvod, prečo je vhodné zvoliť si práve tento internetový obchod.

    Ak sa pozrieme na komunikáciu predajca-kupujúci, musíme povedať, že Sportisimo.sk má jednu z najlepších komunikácii na trhu. Zamestnanci, ktorí sú zodpovední za odpovede prostredníctvom elektronickej komunikácie alebo prostredníctvom telefónu, sú vždy ochotní pomôcť, poradiť, odpovedať na otázky a sú hôavne priateľskí. Aj takéto možno by niekto povedal maličkosti, sú schopné sa podieľať na vytvorení dojmu na človeka.

    Ďalšie Zľavové kupóny na Sportisimo.sk

    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Komentár ( 1 )
    1. RADOSLAV vohlarik
     23. februára 2017 at 20:31
     Odpovedať

     Ja som zo sportisimom vobec neni spokojni zvlast co sa tika reklamacie kupil som korcule mal som ich 10 krat na nohach a zacali sa trhat reklamoval som ich a oni mi to zamietli lebo som ich zevraj zodral je to cisti hnus a personal v galante je absolutne neochotny po tomto co sa mne stalo davam velke minus a sportisimo nechcem ani zdaleka vidiet

    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *