Dealextreme.com recenzia, skúsenosti

Dealextreme.com recenzia, skúsenosti

Recenzia e-shopu Dealextreme.com

Dealextreme.com
8.93333333333

Doprava zdarma

98/10

  Ceny produktov

  100/10

   Recenzie

   70/10

    Klady tohto e-shopu

    • - Výhodné ceny a doprava zdarma
    • - Feedbacky
    • - Jednoduché vyhľaadávanie tovaru
    • - Široký sortiment tovaru
    • - Ľahkosť objednávania

    Zápory tohto e-shopu

    Dealextreme.com využívam často na kúpu rôznych produktov cez internet. Ide o e-shop so širokým sortimentom a výhodnými cenami. Najviac sa oplatí objednávať produkty, ktoré sú zamerané na doplnky (šatky, okuliare, čiapky, opasky, kabelky), bižutériu, vlasové doplnky, dekorácie či veci pre domácich miláčikov.

    Nakupovanie z tohto e-shopu má množstvo výhod. Tak napríklad nízky alebo žiadny poplatok za doručenie tovaru.

    Dodanie a platba na DX.com

    Dodanie a platba na DX.com

    Ďalšou výhodou sú najmä nízke ceny tovarov, čo znamená, že za menej peňazí môžete získať to, čo inde drahšie. Dealextreme.com som objavila surfujúc po internete a hneď som si túto stránku zamilovala. Treba však dať pozor, nákupné maniačky by tu mohli utratiť celú výplatu. Najčastejšie objednávam bižutériu, doplnky pre zvieratá a dekorácie do bytu ako nálepky na stenu a podobne.

    Je to to, čo hľadá každá žena, ktorá sa chce ozdobiť či obliecť pekne a lacno. Treba však dať pozor najmä na objednávanie fake produktov, ktoré by mohli byť zadržané colnicou. Pri kúpe oblečenia treba prihliadať na rozmery, ktoré sú popísané pri produkte. Nevýhodou je, že tovar nie je možné reklamovať a zároveň pred zaplatením tovaru nie je možné produkt vidieť naživo. Ak by sa však stalo, že tovar z nejakého dôvodu doručený nebol v určenom čase, je možné otvoriť spor a požiadať o vrátenie celej sumy či časti sumy, ktoré ste za tovar zaplatili. Ja sa moc neodvážim objednávať elektroniku či oblečenie, skôr objednávam bižutériu a doplnky. Ale je to obchod, kde nájdete všetko a za super ceny. Zamiluje si ho každý.

    Ďalšie Zľavové kupóny na Dealextreme.com

    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Komentár ( 1 )
    1. Milan
     12. apríla 2016 at 21:16
     Odpovedať

     je bezpečné kupovať na dealextreme aj také veci ako slnečné okuliare? Alebo si ich kupit v nejakych slovenských eshopoch

    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *