autokamera TrueCam A7s recenzia

Recenzia produktu TrueCam A7S

147.00
TrueCam A7S
9.53333333333

Cena

95/10

  Kvalita nahrávania

  99/10

   Dizajn a ovládanie

   92/10

    Klady tohto produktu

    • - Veľký LCD displej
    • - Full HD+, vďaka ktorému uvidíte tváre aj z niekoľko kilometrovej diaľky
    • - Upozorní vás na nebezpečné miesta po ceste či stacionárne radary

    Zápory produktu

    • - Chýba optický stabilizátor
    • - Nie je odolná voči vode

    Mnohokrát sa môže stať, že ste svedkom dopravnej nehody, zločinu či takéto nešťastie sa práve vám stane. Verte či nie, vždy sa oplatí mať jasný záznam o tom, čo sa stalo. Práve na to je tu kamera značky TrueCam, ktorá vám poslúži vždy, keď budete potrebovať nejaký dôkaz.

    Autokamery sú v dnešnom svete bežnou vecou, s ktorou sa stretávame nielen v autách, ale aj autobusoch. Mať prehľad o tom čo sa stalo je úplne normálne a ak aj vy hľadáte práve tú najlepšiu pre seba, TrueCam A7s je ako stvorená do vášho auta.

    TrueCam A7s patrí medzi novšie modely, ktoré majú vycibrené mnohé funkcie, a vďaka nej sa nemusíte báť, že by ste zo záznamu nič nevideli. Aj z niekoľko kilometrovej diaľky dokážete veľmi jednoducho rozoznať tváre či čísla ŠPZ v každom počasí. Či už sneží, je hmla alebo prší.

    Ako prvou výhodou, ktorú má táto kamera je prvotriedna kvalita, v ktorej vám zaznamenáva každú vašu jazdu. V minulosti mali autokamery veľmi zlé rozlíšenie a ťažko sa z nich dalo niečo vyčítať. TrueCam A7s nahráva vo Full HD+, čo znamená, že každý jeden záznam budete vidieť úplne v čistom obraze, ktorý sa vám bude naozaj páčiť. Tam, kde kamery iných značiek zaostávajú a zlyhávajú, prichádza TrueCam A7s, ktorá vás nesklame ani pri tom najhoršom počasí.

    Bojíte sa plnej pamäte? Ani tento problém kameru nezastaví a neunikne jej nič, čo by ste potrebovali vidieť. Ak sa stane, že by ste nemali voľné miesto v pamäti, môžete si zvoliť funkciu cyklického nahrávania, kde kamera postupne maže staré záznamy, ktoré už nebudete potrebovať a robí tak miesto pre tie nové.  Niekedy je však v pamäti uložený aj záznam, ktorý budete potrebovať a cyklické nahrávanie by ho tým pádom mohlo zničiť. Ani tu neprichádza žiadny problém a dôležitý záznam si jednoducho uzamknete. Takýmto spôsobom neprídete už nikdy o dôležitý záznam, ktorý by ste potrebovali do budúcnosti. Behom časovej prešmyčky túto uzamknutú časť kamera vynechá.

    Menu je kompletne v čestine, takže mu budete bez problémov rozumieť úplne všetko a jednoducho sa naučíte kameru ovládať. Nechýba ani G-senzor, ktorý dokáže zachytiť nehodu. Práve vtedy automaticky uzamkne tento súbor bez toho, že by ste robili niečo vy.

    Okrem toho, že je autokamera naozaj veľmi výkonná, určite vás dostane aj dizajn, v ktorom sa predáva. Čierna kamera s dostatočne veľkým displejom, na ktorom uvidíte úplne všetko sa vám bude páčiť a v aute bude pripomínať doplnok.

    Nechýba ani nadštandardná výbava, ktorá obsahuje napríklad GPS modul. Ten potom jednoducho poskytne viac detailov o vašej jazde či dopravnej nehode, ktorá sa stala. Z videa môžete získať aj záznam trasy či rýchlosti jazdy. Autokamera je schopná zisťovať stacionárne radary  a iné prekážky v ceste, ktoré by vám mohli znepríjemniť jazdu. Na všetko vás upozorní hlasovými pokynmi, ktoré vám budú oznamovať aj prekročenie povolenej rýchlosti.

    Inštalácia kamery TrueCam A7s je naozaj veľmi jednoduchá. Stačí vám ju raz nastaviť a viac už nič potrebovať nebudete. Všetko začiatočné nastavenie máte v návode, ktorý je podrobný a so všetkým vám poradí.

    Táto kamera sa radí medzi tie najlepšie vo svojej kategórií. Okrem toho, že vám ponúkne naozaj veľký displej a ostré videá, na ktorých dokážete rozpoznať tváre, určite vás veľmi príjemne zaskočí aj cena, za ktorú sa predáva.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis TrueCam A7S kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky TrueCam A7S

    skladom147.00 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *