autokamera TrueCam A6 recenzia

Recenzia produktu Autokamera TrueCam A6

125.00
Autokamera TrueCam A6
9.1

Cena

92/10

  Kvalita obrazu a zvuku

  90/10

   Klady tohto produktu

   • - Súčasťou balenia je aj zadná kamera, ktorá vám pomôže jednoduchšie parkovať
   • - GPS modul
   • - Jednoduchá inštalácia
   • - Full HD záznam

   Zápory produktu

   • - Displej nie je polohovateľný
   • - Nemá Wi-Fi

   Chýba vám skvelý spoločník na cesty, ktorý vám poradí v čase nehody, nejakého zločinu alebo vám ohlási neočakávané prekážky na cestách? Práve na to tu je kamera do auta TrueCam A6. Patrí medzi top výrobky, ktoré sa špecializujú na zaznamenávanie cesty a uvidíte, že vás nesklame.

   Značka TruCam vyrába kvalitné kamery do auta, ktoré vám vždy poslúžia, keď sa po ceste do práce či domov stanete svedkami nejakej situácie, na ktorú je potrebné priložiť aj dôkazový materiál. Mnohokrát bývajú práve záznamy z autokamier najpresvedčivejšími dôkazmi, ktoré môžete priložiť.

   TrueCam A6 má nespočetne veľa funkcií, ktoré sa vám budú určite páčiť a nikdy sa vám nezunujú. Pomôžu vám parkovať, dokážu vám zobraziť nebezpečné úseky či radary. Na cestách budete vždy v bezpečí.

   Zábery, ktoré počas cesty natočíte sú vo Full HD rozlíšení, takže aj na niekoľko kilometrovú vzdialenosti budete vidieť ostro všetky tváre či ŠPZ, ktoré by boli dôležitým dôkazovým materiálom. Kamera TrueCam A6 je vybavená veľmi kvalitnou optikou, ktorá nahrá tie najlepšie snímky aj v noci či za zlého počasia. Môžete sa vďaka tomu na ňu spoľahnúť v naozaj každej situácií.

   V cene získate nielen prednú kameru, ktorá bude monitorovať všetko vpredu, ale aj zadnú kameru, vďaka ktorej budete mať vždy dobrý prehľad o vašej jazde a zároveň tak získate aj možnosť ľahšie zaparkovať. Už nikdy na vám nestane, že by ste mali odretý zadok alebo boky auta. Použitie zadnej kamery je voliteľné a ak o to nemáte záujem, jednoducho si ju nenamontujete. Je to však len výhoda, ktorá by vám umožnila omnoho jednoduchší život.

   Kamera TrueCam A6 má aj niekoľko pokročilých funkcií, ktoré sa vám budú určite páčiť a zídu sa vám na mnohé cesty. Je to napríklad funkcia video timelap, ktorá umožňuje nahrávať záznamy v zrýchlenom móde. To znamená, že kamery nahráva aj pri menšom počte snímok za sekundu. Takto nikdy neprídete o dôležitú udalosť, ktorá sa na ceste môže stať. Natáčať môže kamera neustále. V prípade zaplnenia pamäte sa začnú najstaršie záznamy mazať. Ak máte nejaký dôležitý záznam, ktorý si chcete uchovať, jednoducho ho uzamknite a nebude tak vymazaný.

   Ďalšou výhodou je aj G-senzor, ktorý rozpozná nehodu, ktorá sa stala a automaticky túto nahrávku uzamkne, v prípade, že by ste ju zabudli zamknúť vy. Údaje sa vám tak nemažú a vy ich budete mať vždy po ruke. Autokamera sa však automaticky sama zapne, ak zaregistruje pohyb a spraví vám kvalitný záznam.

   Nemusíte sa báť ani veľmi ťažkej inštalácie. Všetko za vás spraví kamera sama, stačí ak sa budete držať postupu, ktorý nájdete v návode. Ten je v čestine aj slovenčine a vďaka tomu sa v menu budete orientovať ľahšie, ako si myslíte. Kameru stačí nastaviť raz a viac s ňou netreba robiť naozaj nič.

   GPS modul vám poradí vždy vtedy, keď budete chcieť s videozáznamom priložiť aj iné informácie ako je napríklad miesto, kde sa niečo stalo alebo rýchlosť, akou ste išli. Autokamera vás takisto veľmi rýchlo upozorní o prekročenej najvyššej dovolenej rýchlosti či iných nebezpečných prekážkach na ceste.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Autokamera TrueCam A6 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky Autokamera TrueCam A6

   skladom125.00 €DO OBCHODUHej.sk
   Romana Kádeková

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *