autokamera Lamax Drive C7

Recenzia produktu Lamax Drive C7

72.00
Lamax Drive C7
9.1

Cena

92/10

  Kvalita videa

  90/10

   Klady tohto produktu

   • - Menšia kamera sa vám zmestí úplne všade
   • - Vydrží 24 hodín bez nabitia
   • - LED podsvietenie
   • - Full HD zaznamenávanie

   Zápory produktu

   • - Karty micro SD sú limitované do 32GB
   • - Nemá možnosť GPS

   Trávite veľa času na cestách? Určite sa vám oplatí mať pri sebe kameru do auta, ktorá zaznamenáva každý pohyb na ceste a ak sa niečo stane, všetko budete mať pevne v rukách. Záznam, ktorý sa nahrá na autokameru bude zárukou kvality a skvelým dôkazom, ktorý sa vám bude určite hodiť vždy, keď to bude potrebovať.

   Bohatá ponuka funkcií, ktorými oplýva táto kamera je naozaj skvelým výberom, ak hľadáte kameru do auta, ktorá vám bude vždy oporou v nebezpečných situáciách. Spoľahlivá kamera, ktorá vám nahrá kvalitné snímky sa vám bude určite páčiť a nikdy nebudete sklamaní.

   Jednoduchosť je hlavnou myšlienkou, ktorú brala značka Lamax do svojej novej kamery. Ak teda hľadáte výrobok, ktorý by vám určite vyhovoval svojou praktickosťou a jednoduchosťou, práve ste ho našli. Rýchlym ovládaním získate presnosť a vždy celý záznam, ktorý potrebujete. Väčšina funkcií je ovládaná len jedným tlačidlom, takže vám stačí jediné stlačenie na aktiváciu danej činnosti.

   Prekvapí vás aj kvalitný Full HD záznam (1920 x 1080 bodov), vďaka ktorému budete aj na niekoľko desiatok kilometrov vidieť vždy úplne zreteľne tváre či poznávacie čísla áut. Kvôli úspore baterky si však môžete vybrať aj trochu horšiu kvalitu, v ktorej však uvidíte tváre veľmi dobre.

   Uložený záznam je vo formáte AVI, ktorý si môžete pozrieť napríklad na PC alebo notebooku. Všetko si môžete jednoducho stiahnuť na USB zariadenie alebo si ho len prehrať na LCD obrazovke s uhlopriečkou až 6 cm. Vďaka dostatočne veľkému displeju sa vám bude s kamerou veľmi dobre narábať a budete spokojní. Menu je v českom jazyku.

   Problém nie je ani natáčanie v noci, za zlého počasia alebo hmly, ktorá by vám mohla prekážať. Nechýba ani LED podsvietenie, ktoré pomáha lepšiemu záberu práve v horšom počasí. Určite vás poteší aj časozberné natáčanie, ktoré natočí záznam omnoho rýchlejšie o niekoľko sekúnd, a tak neprídete o tie najdôležitejšie záznamy, ktoré sa na cesto môžu stať.

   Micro SD karta je limitovaná len do 32 GB, no nikdy sa vám nestane, že by kamera prestala pri plnej pamäti natáčať. Vďaka automatickej slučke bude autokamera vymazávať staré záznamy, ktoré už nepotrebujete. Ti najdôležitejšie si jednoducho zamknite pred vymazaním a ostanú vám tam až dovtedy, kým ich sami neodomknete a nevymažete.

   Ak hľadáte nejakú malú autokameru, ktorá vám nebude zavadzať, práve ste ju našli. Kamera je omnoho menšia než jej konkurenti, no musíme povedať, že je rovnako výkonná. Pohybuje sa v základnej cenovej kategórií, takže za ňu nevyhodíte ani zbytočne veľa z úspor. Z mnohých funkcií nechýba ani parkovací mód, ktorý vám pomôže zaparkovať bez oškretia či narazenia. V prípade ohrozenia auta či vodiča začne kamera sama od seba automaticky natáčať a nikdy jej nič neunikne.

   Autokamera značky Lamax vás prekvapí na každom kroku. Zaznamenané kvalitné záznamy, ktoré si budete môcť prehrávať na PC alebo notebooku vás ohúria a nikdy nebudete chcieť iný výrobok. Kamera vydrží nahrávať neskutočných 24 hodín bez jediného nabitia, takže sa na ňu môžete plne spoľahnúť.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Lamax Drive C7 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky Lamax Drive C7

   skladom72.00 €DO OBCHODUHej.sk
   Romana Kádeková

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *