autokamera TrueCam A5s recenzia

Recenzia produktu TrueCam A5S

112.00
TrueCam A5S
9.2

cena

95/10

  kvalita nahrávky

  90/10

   G senzor

   91/10

    Klady tohto produktu

    • - GPS funkcia
    • - Vydrží 24 hodín bez nabitia
    • - G-senzor, ktorý sa postará o to, aby dôležité záznamy ostali uchované

    Zápory produktu

    • - Nemá optický stabilizátor
    • - Nemá wi-fi

    Tí skutoční a správny šoféri, ktorí vedia, že bezpečnosť je prvoradá, by mali staviť na autokamery. Tieto výrobky vám zaručia bezpečnú a plynulú jazdu, ktorá sa vám bdue určite páčiť. Kamera má niekoľko skvelých funkcií, ktoré oceníte pri krátkych či dlhých jazdách a na čelnom skle vám nebude zavadzať.

    Špičková autokamera TrueCam A5s vás prevedie aj tými najhoršími cestami naozaj bez problémov. Každý kriminálny zločin či nejasnosť, ktorá sa na ceste stane zaznamená a vy budete mať v rukách pevný dôkaz o celej situácií. Využite jej ozajstný potenciál a nikdy nezabúdajte na to, že sa na ňu môžete spoľahnúť aj v tých najhorších časoch.

    Hľadáte naozaj skvelý výkon bez kompromisov? Záznam, ktorý vám kamera ponúkne je vo Full HD, takže sa môžete spoľahnúť na to, že tváre budete vidieť ostro aj z niekoľko kilometrovej diaľky. Rovnako to je aj s poznávacími číslami áut, či inými dôležitými faktami, ktoré by ste mali vedieť. GPS modul je ďalšia z výhod, ktoré dostanete spolu s kamerou. Poskytuje vám presné informácie o vašej polohe a aj rýchlosť, ktorou ste počas jazdy išli. Všetko spolu s dôkazovým materiálom tak môžete použiť v čase, keď sa vám to bude najviac hodiť.

    TrueCam A5s vám poskytuje urobiť tie najlepšie záznamy aj počas noci, vďaka svetelnému rozsahu, ktorý patrí medzi najkvalitnejšie. Práve kvôli funkciám, ktoré vám ponúka kamera patrí medzi top najlepšie predávajúce sa výrobky na trhu.

    G-senzor je vhodný pre každého, kto chce mať auto v bezpečí. Máte drahšie vozidlo, o ktoré sa bojíte? Práve funkcia G-senzoru vám zabezpečí zapnutie kamery, ak sa popri aute bude niekto veľmi blízko pohybovať. Okrem toho dokáže tento senzor zistiť náraz a uzamkne videozáznam proti vymazávaniu.

    Časová slučka vám zaručí, že aj keď bude vaša pamäť plná či inak obmedzená, staršie záznamy sa budú vymazávať, a vy si tak budete istí, že máte nové údaje vždy nahraté. Tie, ktoré si sami uzamknete alebo vám ich uzamkne kamera však budú navždy uchované a nikdy sa vám nevymažú.

    Nemusíte sa báť ani ťažkej inštalácie. Celý návod je v českom jazyku, ktorý vám pomôže pri jej nastavovaní. To je naozaj jednoduché a každý krok máte presne popísaný. Autokameru stačí nastaviť len raz a viac sa o nič starať nemusíte. Behom natáčania môžete aj fotiť a netreba prepínať z jedného módu na druhý. Kamera si sama zapne oba módy a vy tak budete fotiť a nahrávať zároveň. Výhodou je aj držiak, ktorý sa k autokamere dostáva. Nemusíte sa báť, že by vám padla alebo by ste si museli držiak kupovať sami.

    Autokamera vydrží dlhých 24 hodín bez nabíjania, takže sa na ňu môžete kedykoľvek spoľahnúť aj na dlhých cestách. Nechýba ani detekcia rýchlostných radarov, ktoré vám oznámi a vy sa tak môžete vyhnúť veľmi jednoducho pokute, ktorú by ste inak inkasovali. TrueCam A5s vás bude informovať aj o iných prekážkach na ceste, ktoré by vám mohli skomplikovať jazdu.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis TrueCam A5S kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky TrueCam A5S

    skladom112.00 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *