autokamera Sencor SCR 2100

Recenzia produktu Sencor SCR 2100 FHD

42.90
Sencor SCR 2100 FHD
9.1

cena

93/10

  kvalita videa

  89/10

   Klady tohto produktu

   • - Funkcia G senzor, ktorý zistí pohyb a zapne kameru sám
   • - Batéria má skvelú výdrž až 24 hodín
   • - Skvelá kvalita videa

   Zápory produktu

   • - Micro SD karta je len do veľkosti 32GB

   Ochrana a bezpečnosť sú dve veci, na ktoré by ste mali myslieť vždy, keď nasadáte do auta. Jednou z vecí, ktoré by ste mali mať vždy pri sebe sú aj autokamery, ktoré dokážu celú situáciu skvelo opísať a vy budete mať tak dôkaz, ktorý je nemenný. Stavte na jednu z najkvalitnejších autokamier od značky Sencor a uvidíte, že neskočíte vedľa.

   Keď sa povie slovo autokamera, mnohí si nevedia vybaviť, ako také niečo vyzerá. Stačí sa pozrieť na Sencor SCR 2100. Autokamera, ktorá je ako stvorená pre vás a nikdy už žiadnu inú nebudete chcieť.

   Všetky záznamy ukladáte na pamäťová kartu Micro SD, ktorá môže mať veľkosť až 32 GB. Nechýba ani parkovací asistent, ktorý vám zaručí, že vaše auto už nikdy nebude čo i len poškriabané alebo narazené. Takisto nezabúdajte ani na detekciu pohybu, ktorá automaticky zapne kameru ak nasníma v okolí auta podozrivý pohyb. Video sa vám nahráva vo Full HD, takže aj z veľkej diaľky si môžete všimnúť, ako páchateľ či iné osoby vyzerali. Ich tváre budete mať veľmi ostré a zreteľné. Rovnako na tom sú aj ŠPZ.

   Rozmery kamery sú veľmi príjemné, takže vám nikde nebude zavadzať ani prekážať vo výhľade. Výhodou je aj rozmer displeja, na ktorom uvidíte úplne všetko. Záznam si tak buď prehráte na kamere alebo jednoducho na notebooku vďaka prehratiu prostredníctvom USB portu.  Práve na počítači budete vidieť všetko zreteľne a nemusíte sa báť, že by ste niečo nerozoznali. Bude sa vám páčiť aj dizajn, ktorý kamera má. Skvelo sa vždy hodí do auta a nebude vám vyčnievať.

   Batéria vám vydrží neskutočných 24 hodín, vďaka čomu sa na kameru vždy spoľahnete a bude vždy pripravená na  nahrávanie. Ak potrebujete ušetriť batériu, môžete znížiť kvalitu videa, a tak vám kamera Sencor SCR 2100 vydrží omnoho dlhšie.

   Pridanou funkciou je G-senzor, ktorý zistí pohyb a automaticky zapne kameru, takže všetko budete mať vždy nahrané a nikdy nezistíte, že ste niečo nenahrali. Počas nahrávania videa môžete aj fotiť, pretože kamera skrýva aj túto funkciu.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Sencor SCR 2100 FHD kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky Sencor SCR 2100 FHD

   skladom42.90 €DO OBCHODUHej.sk
   Romana Kádeková

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *