autokamera MIO MiVue 658 recenzia

Recenzia produktu Autokamera Mio MiVue 658 Touch

180.00
Autokamera Mio MiVue 658 Touch
9.1

Cena

90/10

  Kvalita

  92/10

   Klady tohto produktu

   • - Wi-fi funkcia
   • - GPS funkcia
   • - 24 hodinová výdrž batérie
   • - Full HD video záznam

   Zápory produktu

   • - Nemá HDMI výstup

   Práve vtedy, keď to človek najmenej čaká, stane sa niečo, na čo by ste potrebovali dôkaz alebo pomocníka, ktorý vám všetko nahrá. Presne na takéto situácie vám budú skvelo slúžiť všetky autokamery. Značka MIO MiVue 658 je presne pre vás.

   Čierna skrinka či plnohodnotný spolujazdec? Obe v jednom vám ponúka značka MIO, ktorá vyrobila kvalitnú autokameru s tou najlepšou optikou. Nerušený zážitok z bezpečnej a plynulej jazdy budete mať každý jeden deň a to len vďaka MIO MiVue 658. Dizajn je veľmi príjemný, do auta sa výborne hodí a nikdy vám nebude nejako zbytočne svietiť.

   Príjemne vás prekvapí aj dotykový displej s uhlopriečkou až 2,7 palcov. Skvelé rozlíšenie až 2304 x 1296 pixelov vám zaručí úplne presné a nerozmazané tváre či poznávacie značky áut. Kamera disponuje takisto pozorovacím spektrom a to až 150 °.

   Jednoduchosť a ľahké ovládanie sa bude hodiť každému začiatočníkovi a šoférovi, ktorý nepotrebuje žiadne ťažké a špeciálne ovládanie. Inštaláciu môžete previesť rovno doma, veľmi rýchlo a po pár minútach sa môžete vydať na cestu, ktorá bude jednou z najbezpečnejších, ktoré ste zažili. Vaše nahrávky budú skvelo zoradené podľa dátumu či názvu. Sami si vyberiete nastavenie, ktoré chcete. Kamera zaznamená aj krásne spomienky z ciest na dovolenky či nečakané situácie. K triedeniu a archivácií všetkých záznamov vám slúži program MiVueManager.

   Kvalitná optika sa postará o to, aby ste už nikdy neprišli o žiadny, ani ten najmenší detail. Vysoká svetlosť, vďaka ktorej spravíte tie najlepšie zábery aj v noci vám nedá spávať a budete stále uvažovať nad jej kúpou. Oblasť mŕtveho uhla už nikdy nebude problémom žiadneho vodiča, ktorý staví na autokameru MIO MiVue 658.

   Zabudli ste si doma fotoaparát a potrebujete zvečniť nejaké fotky z výletu? Vďaka skvelej batérií, ktorá vydrží viac ako 24 hodín a 4 megapixelovému fotoaparátu budete mať svoje fotky naozaj krásne. Okrem tohto všetkého sa s autokamerou ani nikdy nestratíte. Vstavaná GPS sa postará nielen o to, že v zázname uvidíte, kde ste sa nachádzali počas jazdy, ale aj kde by ste mali ísť, keď ste sa stratili. Nezabudne vás ani informovať o prekážkach na ceste, ktoré by vám mohli znepríjemniť celú situáciu alebo o radaroch, ktoré sa na cestách nachádzajú. GPS si automaticky pamätá prepojené trasy, sama si ich ukladá do máp a tým pádom vám môže navrhnúť kratšiu či rýchlejšiu cestu, vďaka čomu budete na mieste o niekoľko desiatok minút skôr.

   Ako skoro na každej autokamere, ani na tejto nechýba G-senzor, ktorý sám zapne kameru, ak sa náhodou stane nejaké nehoda a vy by ste si kameru zabudli zapnúť. Rovnako to je aj s pohybom pri aute, keď sa nachádzate mimo neho.

   Časová slučka vás vždy ubezpečí, že aj keď je pamäť plná, autokamera stále natáča ďalej. Vymazáva staré záznamy a nahráva nové. Ak máte nejaký záznam, ktorý nechcete vymazať, stačí ho uzamknúť a mazanie ho obíde.

   V autokamere ani nechýba Wi-Fi, vďaka ktorej si môžete preposlať vaše video do smartphonu a nemusíte pri tom používať USB kábel.

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Autokamera Mio MiVue 658 Touch kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky Autokamera Mio MiVue 658 Touch

   skladom180.00 €DO OBCHODUHej.sk
   Romana Kádeková

   Súvisiace príspevky
   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *