MIO MiVue 528 recenzia

MIO MiVue 528 recenzia

Recenzia produktu

105.20
9.56666666667

Cena

98/10

  Kvalita

  92/10

   obraz

   97/10

    Klady tohto produktu

    • - Super produkt za výhodnú cenu
    • - Kvalita obrazu
    • - výborná pomôcka

    Zápory produktu

    • - absencia GPS

    MIO MiVue 528 alebo čierna skrinka automobilu je v dnešnej dobre využívaná takmer pravidelne. Ide o kameru s 2,4″ displejom a 5Mpx fotoaparátom. Všetko je zaznamenávané vo Full HD rozlíšení. Fotografovanie je možné využiť najmä pri nejakej škodovej udalosti či nehode. Pomocou rôznych senzorov umožňuje zaznamenávať udalosti aj keď ste od svojho automobilu vzdialení. Nahraté videá je možné zdieľať na sociálnych sieťach či Youtube.

    • Nahrávanie udalostí – Ak senzor zaznamená zmenu pohybu, kamera uloží tento záznam. Rozsah objektívu je až 130 stupňov. Obraz je aj napriek malej veľkosti dostatočne kvalitný. Cesta a jej smer je zaznamenávaný pomocou grafu. Čo pri náraze umožňuje zistiť, odkiaľ náraz vlastne prišiel. Batéria je vstavaná, čo umožňuje MIO MiVue 528 odpojiť a vyfotografovať vonkajšok. Ak snímač pohybu signalizuje pohyb, MIO MiVue 528 sa okamžite zapne a začína nahrávať. Je schopný dokonca spraviť až 30 snímok za sekundu.

    mioIde o veľkého pomocníka na cesty. Jedinou nevýhodou, ktorú by som do budúcna odporúčal vylepšiť je absencia GPS. Výhodou je najmä jednoduchá obsluha, kvalitný obraz a výhodná cena produktu. Dokonca aj pri zhoršenej viditeľnosti je schopná nahrávať rovnako kvalitne ako pri dobrej viditeľnosti a počasí. Pomocou režimu „nahrávanie udalostí“ vám neunikne žiadna dôležitá udalosť, ktorú by ste inak nezachytili. Kamera je schopná fungovať aj v prípade, že nie ste v automobile, no ona ostala zapnutá a senzory zachytili pohyb. Nachádza sa tu aj výstup HDMI.

    Ja som si ju obľúbil a zvyknem ju využívať dosť často.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky

    skladom105.20 €DO OBCHODUHej.sk
    DO OBCHODUalza.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *