TrueCam A7 recenzia

TrueCam A7 recenzia

Recenzia produktu TrueCam A7

132.00
TrueCam A7
9.36666666667

Cena

95/10

  Kvalita

  95/10

   Množstvo funkcií

   91/10

    Klady tohto produktu

    • - Super produkt za výhodnú cenu
    • - Veľa funkcií
    • - Manipulácia

    Zápory produktu

    • - Labilnejšie plastové úchytky

    Rád skúšam nové technické vecičky. Preto som sa aj rozhodol zaobstarať si „čiernu skrinku do auta“ kameru TrueCam A7. Ide o vynovený typ A5. Okrem vstavaného GPS je vylepšená aj kvalita videa na rozlíšenie 21:9. Nahrávanie za zníženej viditeľnosti ani v noci nie je pre TrueCam A7 problémom. Manipulácia s ňou je veľmi jednoduchá. Stačí ju len nainštalovať do držiaka a spustiť a môžete ju používať. GPS zaznamenáva rýchlosť a polohu. Kvalita obrazu je natoľko dobrá, že je dobré rozpoznávať tváre.

    truecam po

    Kamera obsahuje aj G-senzor, ktorý je schopný nám podať informácie o tom, odkiaľ  smeroval náraz pri škodovej udalosti alebo nehody. Táto „čierna skrinka“ okrem iného spolupracuje dokonca aj s Google maps. V balení sú aj vymeniteľné filtre aj UV. Taktiež je to aj úžasný pomocník pre stráženie auta, keďže sa tam nachádzajú senzory pohybu. Klávesy sú podsvietené.  V tomto prípade hovoríme o čiernej skrinke s množstvom funkcií. Vďaka LCD displeju je možné si okamžite  prehávať nasnímané videá. Na tele kamery sa nachádzajú tlačidlá pre vypnutie, zapnutie či ovládanie fotenia. Dokonca ohlasuje radary, stacionárne aj úsekové, jazdu na červenú a pod. Inštalácia  je veľmi jednoduchá, stačí ju len nasunúť do stojana a zapnúť. Práca s ňou je taktiež veľmi jednoduchá a práve preto ju zvládne takmer každý. Aby sa vám uchovali nahraté veci či fotografie, existuje možnosť uzamknutie, vďaka ktorej o svoje nahrávky alebo fotografie neptrídete. Displej 2,7″ a je LCD. Funkcia HDR umožňuje poradiť si s horšou viditeľnosťou či poveternostnými podmienkami. Určite ju odporúčam je to super vecička a hračka do auta 🙂

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis TrueCam A7 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky TrueCam A7

    skladom132.00 €DO OBCHODUHej.sk
    DO OBCHODUalza.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Komentáre ( 4 )
    1. Markooo
     30. augusta 2015 at 12:50
     Odpovedať

     Cena

     8.6

     Kvalita

     8.8

     Množstvo funkcií

     9.6

     Výborný produkt, taký malý detail čo mi vadí je uchytenie do držiaka, ktoré mohli vyriešiť lepšie… Inak nemám absolútne čo vytknúť, s novým Firmwerom idem úplne bez problémov.

    2. štefan
     17. marca 2016 at 21:56
     Odpovedať

     Cena

     9.8

     Kvalita

     9.7

     Množstvo funkcií

     9.7

     zatiaľ som s prácou kamery spokojný. chvíľu mi trvalo až som si zvykol pri nasúvaní a vysúvaní kamery nedotknúť sa hlavného vypínača, lebo sa mi zbytočne spúšťal chod. návod na použitie jednoduchý a zrozumiteľný. odporúčam.

    3. Viliam Sypták
     15. februára 2017 at 14:52
     Odpovedať

     Nespokojný GPS modul sa pripája aj po pol hodine, alebo vôbec, reklamáciu mi neuznali v HEJ.sk, ja by som ju už nekúpil a už vôbec nie v HEJ.SK.

    4. Michal
     11. októbra 2017 at 8:48
     Odpovedať

     Množstvo funkcií

     6.4

     Jaa mam priblem ze nezapne znicoho nuc display a ked ze som to kupil ako rizbaleny model v alze a potom som zistil ze zaruka mi po roku skoncila (nie po dvoch) ju mozem hodit do kosa. Lebo ani servis kde by ma to stalo tak ze sa to oplati opravit neviem najst. Kazdy si pyta tolko ze kupim asi druhu. Tak ze nikdy viac lebo investoval som do kamery ktora z mojho pohladu je tak „kvalitna“ ako cinska za 15€.

    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *