Samsung RB29FSRNDWW recenzia

Recenzia produktu Samsung RB29FSRNDWW

376.00
Samsung RB29FSRNDWW
7.875

Energetická trieda

80/10

  Úložný priestor

  70/10

   Funkcie

   80/10

    Vzhľad

    85/10

     Klady tohto produktu

     • - Úspornosť
     • - Cena
     • - No frost
     • - Dlhšia čerstvosť potravín
     • - 10-ročná záruka na kompresor, najdôležitejší komponent chladničky

     Zápory produktu

     • - Krátky prívodný kábel

     Tento produkt sa mi páčil najviac zo širokej ponuky modelov kombinovaných chladničiek. Spĺňal všetky moje predstavy o ideálnej chladničke. Moja hlavná podmienka bola, samozrejme, aby primerane chladila a aby bola kombinovaná s mrazničkou. Potom, aby mala vnútorné rozloženie podľa mojich potrieb. Chcela som, aby sa mi do nej zmestili aj väčšie nádoby.

     Príjemne ma prekvapilo, že som takýto produkt našla v tejto cenovej kategórii. Dokonca má 10 ročnú záruku na motor. Samsung RB-F310G RB29FSRNDWW ma jednoducho presvedčil o svojich prednostiach.

     V jej chladiacej časti sa nachádzajú poličky z pevného skla. Páči sa mi, že potraviny sa mi v nej nerosia a tak zostávajú dlhší čas v pôvodnej kvalite. Poličky na dverách sú variabilné. Do vrchnej časti väčšinou odkladám lieky, ktoré si chladenie vyžadujú. Z tohto dôvodu som veľmi rada, že chladnička pekne udržuje svoju teplotu podľa nastavenia. Do nižších políc ukladám väčšinou kečup, horčicu, smotanu, načaté mlieko a pod. Jej dvierka sa pekne uzatvárajú. Ak sa aj náhodou stane, že ich z neopatrnosti nezavriem, upozorní ma na to zvuková signalizácia.

     V jej mraziacej časti sa nachádzajú priesvitné boxy. Umožňujú mi vidieť vnútorný          obsah bez toho, aby som zbytočne musela vyťahovať zásuvky.

     Ako veľké ,,+“ tejto chladničky by som rada uviedla skutočnosť, že teplota v chladničke a v mrazničke od seba nezávisí.  Závisí predovšetkým od nastavenia termostatu a je presná.

     Chválim  jej funkciu No frost, vďaka ktorej sa nemusím trápiť rozmrazovaním, ani s vytekajúcou vodou.

     Samsung RB-F310G RB29FSRNDWW  zatiaľ skvelo spĺňa moje požiadavky a nároky na chladničku. Dúfam, že servisné služby nebudem ešte dlho potrebovať a že mi táto chladnička bude dlho takto slúžiť.

     Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Samsung RB29FSRNDWW kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

     Najlepšie ponuky Samsung RB29FSRNDWW

     skladom376.00 €DO OBCHODUHej.sk
     admin

     Súvisiace príspevky
     Komentár ( 1 )
     1. Imro
      15. decembra 2017 at 23:22
      Odpovedať

      Samsung si nezaslúži najlepšie hodnotenie. Pred piatimi rokmi som kúpil typ RR82PHIS1 a pokazila sa. Servis konštatoval, že je neopraviteľna bez zavinenia zákazníka. Chladnička bola v cene 500 EUR. Samsung vyrába nepodarky.

     Aká je Vaša skúsenosť?

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *