Samsung RB 29FSRNDSA recenzia

Recenzia produktu Samsung RB 29FSRNDSA

415
Samsung RB 29FSRNDSA
7.75

Energetická trieda

70/10

  Úložný priestor

  80/10

   Funkcie

   80/10

    Vzhľad

    80/10

     Klady tohto produktu

     • - 10 ročná záruka na kompresor
     • - Cena
     • - Funkcia True No Frost
     • - Jednoduché nastavovanie teplôt
     • - Vnútorné usporiadanie

     Zápory produktu

     • - Chýba zvuková signalizácia otvorených dverí mrazničky

     Pre novú chladničku som sa rozhodla, pretože tá stará nám už nestačila svojou úložnou kapacitou. Sme štvorčlenná rodina a ako deti rastú, rastie aj ich chuť do jedla. Potrebovali sme väčšiu. Zvolila som Samsung RB 29FSRNDSA/EF , pretože Samsung bola aj prvá a nikdy som s ňou nemala žiadny problém, čo sa týkalo jej výkonu.

     Na tejto chladničke som našla hneď niekoľko výhod v porovnaní s tou staršou. Je oveľa úspornejšia a tichšia. Má antibakteriálny povrch. LED osvetlenie osvetľuje celý vnútorný priestor. Na otvorené dvere upozorní zvuková signalizácia. Škoda, že len čo sa chladničky týka. Na otvorené dvere v mrazničke neupozorní. No a hlavne mi už nerobí starosti, kam sa mi pomestia všetky potraviny, ktoré potrebujem uskladniť.

     Vnútorný priestor v nej je podľa mňa riešený dobre a prakticky. Veľmi sa mi páči, že má vysúvaciu poličku, ktorá je veľmi osožná, čo sa týka manipulácie s potravinami v jej zadnej časti. Pri starej to bol často krát problém. Pokiaľ som chcela vybrať niečo zozadu, musela som najskôr povyberať všetko, čo mi v tom bránilo. Bolo to aj zdĺhavé, aj som si pri tom niekedy napáchala škody (keď som nechtiac prevrhla nejaký ten zaváraninový pohár a ten sa rozbil, alebo pod). Okrem tejto vysúvacej poličky, sú v nej ešte ďalšie police z tvrdého skla. Obsahuje aj veľkú zásuvku na ovocie a zeleninu a ovocie. Celý vnútorný priestor sa ľahko udržuje v čistote.

     V mrazničke sa nachádza priehradka, ktorá sa dá úplne otvoriť. Má oveľa väčší otvor, než bežné zásuvky v nej. Vďaka tomu viem jednoduchšie usporadúvať a vyberať aj objemnejšie potraviny. Táto priehradka sa dá aj vybrať.

     Veľmi si na tejto chladničke oceňujem funkciu True No Frost, ktorá zabezpečuje rovnomerné chladenie bez toho, aby sa vytvárala námraza a ľad. Okrem toho, že mi šetrí náklady za energiu, šetrí aj môj čas, lebo sa nemusím trápiť odmrazovaním. Navyše táto funkcia predlžuje životnosť chladničky.

      

     Myslím si, že som pri výbere nespravila chybu. Nová chladnička splnila moje očakávania v každom smere. Dúfam len, že bude takto spoľahlivo slúžiť dlho a bez porúch.

      

     Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Samsung RB 29FSRNDSA kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

     Najlepšie ponuky Samsung RB 29FSRNDSA

     DO OBCHODUtpd.sk
     DO OBCHODUalza.sk
     admin

     Súvisiace príspevky
     Aká je Vaša skúsenosť?

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *