Samsung RB 31FERNBSA recenzia

Recenzia produktu Samsung RB 31FERNBSA

596.20
Samsung RB 31FERNBSA
8.875

Energetická trieda

100/10

  Úložný priestor

  90/10

   Funkcie

   80/10

    Vzhľad

    85/10

     Klady tohto produktu

     • - Nízka spotreba
     • - Vnútorné usporiadanie
     • - CoolSelect Zone
     • - 10 ročná záruka
     • - Alarm dverí

     Zápory produktu

     • - Nemá antibakteriálnu úpravu

     Výberu najvhodnejšej chladničky do našej domácnosti sme sa s manželom venovali niekoľko dní. Obaja sme sa zhodli na tom, že chceme mať takú kombinovanú chladničku, ktorá bude tichá a energeticky úsporná. Porovnávali sme rôzne ponuky overených značiek a rozhodli sme sa pre Samsung RB 31FERNBSA.

     Je to kombinovaná chladnička s mraziacim boxom v dolnej časti. My sme kúpili v striebornom prevedení. Pôsobí moderne a luxusne. Dvere sa na nej dajú namontovať podľa potreby. Páči sa mi, že má veľmi šikovne riešený vnútorný priestor. Vnútorné usporiadanie má praktické a efektívne. Chladiaca časť obsahuje poličky z tvrdého skla. Jedna je vysúvateľná, takže dokážem bez problémov manipulovať aj s potravinami, ktoré sú vzadu. Dokonca má aj policu na víno. Na dvierkach má 4 odkladacie priestory. 1 priehradku na mliečne výrobky, jednu veľkú priehradku a tiež zásobník na vajíčka. Ľahko sa v nej udržuje poriadok. Mraziaca časť obsahuje 3 zásuvky a formu na ľad. Zásuvky je možné vysúvať v plnej hĺbke. Vďaka tomu mám jednoduchý prístup aj k potravinám v zadnej časti.

     Má veľmi jednoduché intuitívne ovládanie. Nemusela som študovať návod. Graficky znázorňuje, ktoré jedlo kam patrí. V hornej časti má silné LED osvetlenie, ktoré je energeticky úsporné. Potraviny sa mi dobre uskladňujú vďaka funkcii CoolSelect Zone. Do tejto zóny vkladám najčastejšie mäso. V čase, keď je zeleninová sezóna, tak tú. Podľa mňa je táto funkcia veľmi užitočná. Optimalizuje teplotu potravín na optimálnu teplotu a zabezpečí tak ich kvalitu a dlhšiu čerstvosť. Môžem si vybrať z dvoch nastavení. Mäsové rezne, kuracinu, či rybie filé uchovávam na teplote 0 °C. Pre skladovanie ovocia a zeleniny v tejto zóne, používam nastavenie s teplotou 3 °C. Takto zostanú dlho chutné a chrumkavé.
     Naše očakávania splnila v plnej miere. Svoju funkciu chladenia a mrazenia plní dobre. Netreba ju odmrazovať, je tichá a má veľmi nízku spotrebu elektrickej energie. Zatiaľ sme s ňou nemali žiadnu zlú skúsenosť. Myslím si, že sme sa s manželom rozhodli správne. Získali sme kvalitný spotrebič za veľmi rozumnú cenu so zárukou až 10 rokov

     Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Samsung RB 31FERNBSA kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

     Najlepšie ponuky Samsung RB 31FERNBSA

     skladom596.20 €DO OBCHODUHej.sk
     admin

     Súvisiace príspevky
     Aká je Vaša skúsenosť?

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *