Nikon D3200 recenzia

Nikon D3200 recenzia

Recenzia produktu Nikon D3200

Nikon D3200
8.375

Cena

85/10

  Kvalita

  80/10

   výkon

   85/10

    výdrž batérie

    85/10

     Klady tohto produktu

     • - Výhodná cena
     • - Výborný efekt
     • - Vysoké rozlíšenie
     • - kvalita fotografii

     Zápory produktu

     Obľubujem fotografovať prírodu, zvieratá a ľudí. Som amatérsky fotograf, ktorý obľubuje fotografovanie v rámci hobby. Predchádzajúce fotoaparáty boli značky Kodak, no tentokrát som sa rozhodol pre Nikon D3200. Je ideálny pre mňa ako začiatočníka ,keďže toto je moja prvá zrkadlovka.

     Ovládanie je veľmi jednoduché a za pár minút som ho veľmi dobre pochopil. Ide o 24,2 Mpix. Ostré snímky s vysokou úrovňou detailov je možné zachytiť pomocou obrazového snímača CMOS s 24,2 miliónov pixelov. Pomocou ISO je možné robiť kvalitné snímky aj pri zhoršenej viditeľnosti. Vďaka dobrému detailu fotky ľudí sú detailné, dá sa s nimi ďalej pracovať v počítači. Veľmi mi vyhovuje aj veľkosť, jednoducho k nemu dostať aj statív.

     Ja k nemu používam objektív Nikon. Aj spolu s objektívom je ľahký, dobre sa drží v ruke pri fotení alebo aj otáča či mení uhol. Množstvo funkcií umožňuje kvalitné a detailné fotenie. Je to fotoaparát skôr stvorený pre vlastnú potrebu a pre amatérske fotenie. Pre mňa je to dokonalá zrkadlovka.

     Čo sa týka spustenia, manuál je napísaný takým spôsobom, aby ho pochopil každý, a preto už po pár minútach pochopíte jeho funkcie. Čo sa týka baterky, tá vydrží zhruba 300 záberov, čo je pre amatérskych fotografov postačujúce. čo sa týka ceny, myslím si , že je viac než prijateľná. Ja som s ním veľmi spokojný a myslím si, že je vhodný ako darček alebo aj zrkadlovka pre amatérskych či začínajúcich fotografov. Je vhodný aj ako fotoaparát na diskotéky, oslavy, do prírody, na dovolenky či fotenie amatérskych fotiek.

     Aký je záver recenzie Nikon D3200 ?

     Som rád, že som sa rozhodol práve pre tento fotoaparát, neľutujem to. Tá investícia určite stála za to!

     Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Nikon D3200 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

     Najlepšie ponuky Nikon D3200

     skladomDO OBCHODUHej.sk
     Romana Kádeková

     Súvisiace príspevky
     Aká je Vaša skúsenosť?

     Pridaj komentár

     Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *