MIO Spirit 6970u Lifetime recenzia

MIO Spirit 6970u Lifetime recenzia

Recenzia produktu MIO Spirit 6970u

MIO Spirit 6970u
8.25

cena

80/10

  displej

  85/10

   Klady tohto produktu

   • - veľkosť displeja
   • - množstvo máp
   • - cena
   • - parkovací asistent

   Zápory produktu

   • - pomalšie načítavanie

   Tato 5″ navigácia s dotykovým displejom nie je ako všetky ostatné, ktoré poznáte. Táto úžasná navigácia za skvelú cenu v sebe skrýva mapy 44 krajín Európy s doživotnou aktualizáciou. Viete čo to znamená? Že už sa nestratíte. Tak isto ako my.

   MIO Spirit navigácia očarí každého šoféra parkovacím asistentom, databázou radarov, AV vstupom pre pripojenie externého prehrávača a najmä ovládaním hlasom, čo zvyšuje bezpečie pri šoférovaní.

   GPS navigácia MIO Spirit 6970 Lifetime ponúka dotykový displej o veľkosti 5 palcov s rozlíšením 480 x 272 pixelov. Prekvapil ma aj rozsah máp, ktoré navigácia obsahuje a preto Vám pre jej lepšie priblíženie pridávam ich zoznam, ktorý Vám môže uľahčiť rozhodovanie o kúpe produktu :

   Andora, Rakúsko, Belgicko, Dánsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Gibraltár, Veľká Británia, Írsko, Taliansko, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Malta, Monako, Nórsko, Holandsko, Portugalsko, San Marino, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Vatikán, Poľsko, česká republika, Maďarsko, Slovensko, Bulharsko, Turecko, Grécko, Lotyšsko, Litva, Chorvátsko, Estónsko, Slovinsko a MRE: Albánsko, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Macedónsko, Moldavsko, Čierna Hora, Rumunsko, Srbsko, Ukrajina.

   Výhodou pre mňa ako pre ženu šoférku je najmä ovládanie hlasom, vďaka čomu môžem bezpečnejšie udržiavať pozornosť pri vedení vozidla, akoby som mala na displeji hľadať cieľ cesty. Hlasová navigácia je oproti predošlým modelom prepracovanejšia. Veľkou výhodou je najmä matný displej, čiže lepšia viditeľnosť oproti lesklým aj v slnečnom počasí.

   Ďalšou výhodou je napríklad výber trasy po ktorej chcete ísť, teda trasu si môžete vybrať sami a navigácia Vás zoberie kam chcete. Ocenila by som však lepší dizajn produktu.

   Mne ako žene plne vyhovuje a nestalo sa mi ešte pri nej, že by ma zaviedla inam ako by som chcela alebo by ma nezaviedla nikam. Som s ňou nadmieru spokojná a v aute ju mám stále, využívam ju však najmä na dlhšie trasy a nahradila aj drahšiu v druhom aute, ktorá nedosahovala takú kvalitu ako MIO Spirit 6970u Lifetime  .

   Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis MIO Spirit 6970u kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

   Najlepšie ponuky MIO Spirit 6970u

   skladomDO OBCHODUHej.sk
   Romana Kádeková

   Aká je Vaša skúsenosť?

   Pridaj komentár

   Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *