ALCATEL ONETOUCH SM02 SmartWatch recenzia

ALCATEL ONETOUCH SM02 SmartWatch recenzia

Recenzia produktu

109.00
9.26666666667

Cena

85/10

  Kvalita

  96/10

   Množstvo funkcií

   97/10

    Klady tohto produktu

    • - Super produkt za výhodnú cenu
    • - Veľa funkcií
    • - výborná pomôcka

    Zápory produktu

    • - kapacita batérie

    ALCATEL ONETOUCH SM02 SmartWatch sú guľaté inteligentné hodinky s ciferníkom 1,22″. Displej je dotykový. Upozorňuje nie len na čas, ale aj na maily či správy. Je možné ho spárovať ako diaľkové ovládanie fotoaparátu, ovládanie hudby, notifikáciu k smartfónu.

    hodinky 1

    Hodinky sú kompatibilné s Bluetooth 4.0 a novšie, Android 4.3 a novšie, Apple iOS 7 a novšie. Kapacita batérie je 210 mAh a hodinky sú do hĺbky 1 m vodotesné. Z tohto dôvodu si ich zvyknem vziať aj do vody, kde ich tak isto užívam spárované so smartfónom. Očarili ma hneď na prvý pohľad. Zakúpil som si ich. Vyhovuje mi na nich najmä to, že mi zavibrujú na ruke ak mi príde mail alebo nejaké upozornenie na smartfóne, nemusím ho vždy vyťahovať či zvoní on alebo či nemám nejaké upozornenie. Pretože obsahuje vibračný motorček, na upozornenie  reaguje zavibrovaním. Súčasťou inteligentných hodín sú aj rôzne senzory ako napríklad senzor srdcového tepu, kompas, výškomer, gyroskop,… Dokonca vám dokáže spočítať aj množstvo spálených kalórií pri vykonávaní fyzickej aktivity.

     

    prezentacny hodinky

    Vďaka NFC sa spáruje s mobilom už pri dotyku. Vďaka nim si môžete taktiež vyrobiť selfie na vzdialenom mobile. Taktiež môžete ovládať prehrávanie hudby ako spustenie, prepínanie medzi pesničkami či pauza.

    Na nabíjanie hodiniek nie je potrebný žiadny USB kábel alebo nabíjačka. V remienku je totiž zakomponované USB, ktoré stačí pripojiť do počítača a hodinky sa dobijú. Myslím, že táto novinka je prevratom vo vývoji technológií. Ide totižto o akýsi senzor smartfónu, keďže dokáže upozorniť na všetko, je vodotesný a pritom sú to stále hodinky!

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky

    skladom109.00 €DO OBCHODUHej.sk
    DO OBCHODUalza.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *