Sony Smartband 3 SWR50 recenzia

Sony Smartband 3 SWR50 recenzia

Recenzia produktu Sony Smartband 3 SWR50

181.20
Sony Smartband 3 SWR50
8.94

Cena

85/10

  Kvalita

  92/10

   Množstvo funkcií

   97/10

    výdrž batérie

    80/10

     Obsluha

     93/10

      Klady tohto produktu

      • - Výhodná cena
      • - Výborná pomoc
      • - Manipulácia
      • - Rýchlosť aplikácií
      • - Jednoduché ovládanie

      Zápory produktu

      • - výdrž batérie

      Hodinky  Sony Smartband 3 SWR50 sú pomocníkom pre každého človeka. I keď ide „iba“ o hodinky, v skutočnosti majú nespočetné množstvo funkcií, na ktoré ich možno využívať okrem zisťovania presného času. Je veľmi výhodný pre kompatibilu s Androidom. Urobia všetko, čo im poviete.  Spárovanie je veľmi jednoduché, pomocou bluetooth. Hodiny sú veľmi užitočné a vhodné a pre zábavu. Pomocou rôznych aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť, je možné ich prispôsobiť tak, ako vy chcete.

      sony1Veľkou výhodou je aj možnosť vymeniteľného remienka hodiniek.

      Hodinky sú vodeodolné, je možné ich nosiť aj dovody. Keďže chodím plávať, tak mi vyhovuje, že ich môžem nosiť aj do vody a vidím, čo sa deje na mojom mobile. Hodinky disponujú zaujímavým, moderným a zároveň luxusným spôsobom. Je možné ich naplniť hudbou a počúvať ju pri rôznych športových aktivitách. S hodinkami som veľmi spokojná, jediné, čo by som na nich zmenila je výdrž batérie. Výhodou je možnosť vidieť čas aj keď je displej vypnutý, sú schopné upozorňovať aj na upozornenia na sociálnych sieťach. Sú schopné ukazovať notifikácie na facebooku, twitteri aj instagrame. Je v ňom integrovaný krokomer, ovládanie hudby. Sú to veľmi dobré a užitočné hodinky, ktoré stoja za tú cenu.

      Som s nimi veľmi spokojná, nabíjam ich tak 1x za 2 dni. Zo začiatku to bol veľký nezvyk, nabíjať hodinky, ale už som si zvykla. Som s nimi veľmi spokojná.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Sony Smartband 3 SWR50 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Sony Smartband 3 SWR50

      skladom181.20 €DO OBCHODUHej.sk
      DO OBCHODUalza.sk
      DO OBCHODUvivantis.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *