Samsung Galaxy Gear S SM-R7500 recenzia

Samsung Galaxy Gear S SM-R7500 recenzia

Recenzia produktu Samsung Galaxy Gear S SM-R7500

322.10
Samsung Galaxy Gear S SM-R7500
9.98

Cena

99/10

  Kvalita

  100/10

   Množstvo funkcií

   100/10

    Dizajn

    100/10

     Obsluha

     100/10

      Klady tohto produktu

      • - Super produkt za výhodnú cenu
      • - Veľa funkcií
      • - Fungovanie produktu
      • - Skvelá pomôcka
      • - Bezkonkurenčne najlepšie na trhu

      Zápory produktu

      • - Že si ich vôbec musím dať dolu

      Samsung. Už táto značka sama o sebe hovorí o kvalite. V tomto prípade platí, že si priplatíme aj za značku, hoci tento produkt je naozaj kvalitný. Dostala som ho do daru od manžela na 30. narodeniny. Keďže pracujem v biznise a neustále visím na telefóne, môj muž sa rozhodol vyriešiť to inak. Zakúpil mi teda Samsung Galaxy Gear S SM-R7500. Už ho totiž nebavilo ,že stále pozerám do mobilu, či mi neprišiel mail, správa, niekto nevolá alebo neposiela objednávku. Všetky tieto veci za mňa momentálne riešia moje hodinky, ktoré mi okrem tohto všetkého ukazujú presný čas a v prípade že mám nejaakú správu, mail alebo hovor, zavibrujú mi na ruke. Takýmto spôsobom sa teda môžem venovať aj iným veciam, rodine.

      obrazok do textu

      Váha hodiniek je 0,3kg so Samoled displejom. Obrovskou výhodou he zmena dizajnu hodiniek pomocou vymeniteľných remienkov, v jednej chvíli môžete mať zo športových elegantné. Odkedy ich mám, neskladám ich z ruky, iba keď ich nabíjam. Obrovskou prednosťou je Bluetooth či možnosť Wifi pripojenia, čo nie je bežnou záležitosťou smart hodiniek. Viac si prečítať v špecifikácií Samsung Gear S.

       

       

       

      samsung do textu klavesnicaObrovskou prednosťou je aj klávesnica, vďaka ktorej môžem odpisovať na správy takto, či zabudované GPS, čiže sa nikdy nestratím a dokonca si zapamätávajú aj trasy. Vďaka možnosti Voice ich môžem ovládať hlasom ak napríklad jem alebo nemôžem sa ich dotýkať z iného dôvodu. Zbožňujem plávanie alebo wellness ako odreagovanie, vďaka vodotesnosti ich preto neskladám ani tam.

      Dizajn hodiniek podčiarkuje štýl človeka. Môžete si ich prispôsobiť pomocou vymeniteľných remienkov, nie len farbovo ale aj štýlovo. To znamená, že si ich môžete dať na večierok ku koktailovým šatom a ráno si ísť zabehať s iným remienkom, pričom tepovú frekvenciu vám budú sledovať stále.

       

      Dnes si už ani neviem predstaviť, ako som mohla existovať bez takejto technologickej novinky. Uľahčuje mi život, šetrí čas, čo má za dôsledok, že vo svojom živote so svojimi priateľmi a rodinou som šťastnejšia. Síce je to vecička, ktorá niečo stojí a nie je to málo, je to skvelý výdobytok, na ktorý určite nedám dopustiť. Zamilovala som si ich.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Samsung Galaxy Gear S SM-R7500 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Samsung Galaxy Gear S SM-R7500

      skladom322.10 €DO OBCHODUHej.sk
      DO OBCHODUtpd.sk
      DO OBCHODUvivantis.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *