Sony SmartWatch 2 SW2 recenzia

Sony SmartWatch 2 SW2 recenzia

Recenzia produktu Sony SmartWatch 2 SW2

108.10
Sony SmartWatch 2 SW2
9.13333333333

Cena

85/10

  Kvalita

  92/10

   Množstvo funkcií

   97/10

    Klady tohto produktu

    • - Výdrť batérie
    • - Množstvo farieb
    • - Fungovanie produktu

    Zápory produktu

    • - Nenosím ich do vody

    Keď som začal pracovať v realitke, neustále som visel na telefóne, aby som nepremeškal žiadny obchod, ponuku či klienta. No po čase mi doma povedali, že sa so mnou nedá rozprávať, že stále pozerám len do mobilu. Tak sa rozhodli, že mi kúpia inteligentné hodinky  Sony SmartWatch 2 SW2.

    do textu

    Tieto úžasné inteligentné hodinky sa dajú veľmi jednoducho spárovať s mobilným telefónom a pri každom upozornení mobilu zavibrujú. Hneď od začiatku som si na ne zvykol a neskladám ich z ruky takmer nikdy. Sony SmartWatch 2 SW2 s displejom 1,6″ s mušou váhou 0,43kg sú neopísateľným pomocníkom pre ľudí ako som ja. Možno ich používať ako hodinky, multifunkčný ovládač či diaľkový ovládač k smartfónu. Ide o jednoduchý prístup nie len k mobilu, ale správam e-mailom, hovorim či dokonca k plánovaču/kalendáru.  Displej je dotykový a hlavne dobre čitateľný na slnku. Ako som neskôr zistil, som vlastníkom tretej generácie inteligentných hodiniek od Sony. Sú odolné voči prachu aj ošpliechaniu vodou, do vody ich nenosím, aby sa mi nepoškodili alebo nepokazili. Myslím si, že tento výrobok je veľký pomocník čo sa týka šetrenia času a lepšej komunikácie s rodinou aj trávenia času. Môžem si vkľude oddýchnuť bez telefónu v ruke. Som veľmi rád, že som ich dostal ako darček. Hodia sa ku všetkému, či už ide o športové podujatie alebo večera, večierok. Sú ideálnym pomocníkom, určite ich odporúčam.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Sony SmartWatch 2 SW2 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Sony SmartWatch 2 SW2

    skladom108.10 €DO OBCHODUHej.sk
    DO OBCHODUvivantis.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *