Bosch MUM54240 strieborný/biely recenzia

Recenzia produktu Bosch MUM54240 strieborný/biely

215.00
Bosch MUM54240 strieborný/biely
9.1

Cena

90/10

  Funkcie

  93/10

   Ovládanie

   90/10

    Klady tohto produktu

    • - Rôzne farebné prevedenia
    • - Množstvo funkcií
    • - Výhodná cena
    • - Jednoduché ovládanie
    • - Obrovské množstvo masy dokáže spracovať

    Zápory produktu

    Firma Bosch patrí k najväčším a najvýznamnejším výrobkom kuchynských spotrebičov na Slovensku. Výnimkou nie sú ani kuchynské roboty. Najvychytenejšie kuchynské roboty, ktoré su najlepšie hodnotené a najčastejšie predávané, pochádzajú z firmy Bosch.

    Kuchynský robot Bosch MUM54240 strieborný/biely

    Ak chcete vo vašej kuchyni vyčariť aj tie najkomplikovanejšie kúsky, v tom prípade vo vašej kuchyni nesmie chýbať kuchynský robot s vysokým výkonom. V tom prípade vám môže kuchynský robot skrátiť čas v kuchyni a taktiež nemusíte mať strach, že mu skrátite životnosť. Obrovskou prednosťou kuchynského robota Bosch MUM54240 strieborný/biely je výkonný motor , ktorý je vybavený pohonom Multi Motion Drive. Okrem množstva predností čo sa týka fungovania, musíme spomenúť aj elegantný dizajn. Kuchynský robot Bosch MUM54240 strieborný/biely je elegantne a štýlovo ladený. 

    Špecifikácie Bosch MUM54240 strieborný/biely

    Motor Multi Motion Drive zabezpečuj planetárny pohor, vďaka čomu je hmota dôkladne a hlavne dokonale premiešaná a vymiesená. Vďaka čomu metly a hnetacie háky môžu vykonávať pohyb po eliptických dráhach.

    Rameno EasyArmLift

    Kuchynský robot Bosch MUM54240 strieborný/biely disponuje perfektne rozloženými 7 rýchlostnými stupňami. Navyše počet otázok je elektronicky riadený. Taktiež je vybavený aj momentovým stupňom maximálneho výkonu. Jednou z najväčších predností je najmä Rameno EasyArmLift , ktoré umožňuje miešanie a miesenie v 3 rôznych polohách a stupňoch pohodu, podľa aktuálnaj potreby.

    Maximálny objem misy

    Kuchynský robot Bosch MUM54240 strieborný/biely dokáže spracovať obrovské množstvo cesta. Maximálny objem misy je vlastne 3,9l z čoho vyplýva, že robot dokáže spracovať hmotu s hmotnosťou až 2 kg. Navyše, nemôže sa stať, že by vám časti hmoty lietali po kuchyni. Zabezpečuje to totiž priehľadné veko, cez ktoré môžete aj sledovať, v akom stave sa hmota aktuálne nachádza.

    Rôzne funkcie kuchynského robota Bosch MUM54240 strieborný/biely

    Vďaka obrovskému množstvu funkcií, ktoré môže kuchynský robot Bosch MUM54240 strieborný/biely vykonať, môže byť vaša práca v kuchni oveľa efektívnejšia ako kedykoľvek predtým. Priebehový krájač s 3 rôznymi kotúčmi môže navyše spracovávať rôznym spôsobom aj to najčerstvejšie ovocie. A množstvo ďalších funnkcií. Ak by sme si to mali zrekapitulovať, môžeme s určitosťou povedať, že kuchynský robot Bosch MUM54240 strieborný/biely je pripravený na akúkoľvek prácu. Čo by sme ešte raz vypichli, sú najmä prednosti tohto efektívneho prístroja, a to :

    • 7 rýchlostných stupňov
    • dynamický planetárny pohon
    • nerezová misa
    • priebehový krájač a lis na citrusy

    LED displej, ktorým je kuchynský robot vybavený, a ktorý je podsvietený modrou farbou, dokáže dokonca signalizovať aj rôzne poruchy, čím môže byť diagnostika a následná oprava rýchlejšia a jednoduchšia. Navyše, po každom použití je čistenie kuchynského robota veľmi jednoduché, dokonca môže byť čistený aj prostredníctvom umývačky riadu.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Bosch MUM54240 strieborný/biely kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Bosch MUM54240 strieborný/biely

    skladom215.00 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *