Huawei P8 Lite DS recenzia

Huawei P8 Lite DS recenzia

Recenzia produktu Huawei P8 Lite DS

143.30
Huawei P8 Lite DS
9.94

Cena

100/10

  Kvalita

  100/10

   Množstvo funkcií

   99/10

    Dizajn

    100/10

     obraz a zvuk

     98/10

      Klady tohto produktu

      • - Super produkt za výhodnú cenu
      • - Veľa funkcií
      • - Fungovanie produktu
      • - kvalita fotografii
      • - Bezkonkurenčne najlepšie na trhu

      Zápory produktu

      • - Vstavaná batéria

      Mobilný telefón je súčasťou každodenného života bežného človeka. V posledných rokoch trh zaplavili smartfóny. Pravdou však je, že za väčšinu z nich si výrobca a zároveň aj predajca pýta horibilné sumy. To znamená, že niektorí sú ochotní napr. za smartfón vyhodiť takmer 1000€. Táto suma je enormne vysoká, najmä, keď si to prepočítam na SK. Práve z tohto dôvodu, aby som nepodporovala výrobu takýchto produktov, preferujem tiež známe, no lacnejšie značky smarfónov.

      Vybrala som si teda 5″ Huawei P8 Lite DS , ktorý je kvalitný a zároveň lacnejší akouž spomínané známejšie a propagovanejšie značky. Obrovskou prednosťou Huawei P8 Lite DS je 8-jadrový procesor. Operačná pamäť je 2GB, prednosťou je, že procesor je taktiež od firmy Huawei, ako celý mobilný telefón. Vďaka týmto spomínaným parametrom je nemám problém so žiadnou aplikáciou či hrou keď niekam cestujem. Vnútorná pamäť je 16GB. Dizajnovo je veľmi moderný, či už v čiernej alebo striebornej farbe. Zdá sa mi však, že lacnejšie firmy sa snažia dizajnovo priblížiť firme Apple.

      Huawei P8 Lite DS umožňuje využívať aj tzv. Dual Sim.

      Dva sloty na SIM karty

      Dva sloty na SIM karty

      Reproduktor je kvalitný nie len na využitie reproduktoru pri telefonáte, ale aj pri počúvaní pesničiek či prehrávaní videí. Čo sa týka kvality kamery, zadná kamera má rozlíšenie 13 a predná 5 Mpx. Taktiež je vybavená atofokusom alebo dvojdiódovým bleskom ktorý má prepracovanejší ako napríklad Huawei ascend y300.

      Čitateľnosť je veľmi dobrá aj na slnku, signál wifi je veľmi silný, s pripojením nie je žiadny problém. Je vybavený operačným systémom Android 5.0. Kapacita batérie je 2200 mAh.

      Je veľmi slušne vybavený a nenachádzam pri ňom takmer žiadne nedostatky. Naozaj som veľmi spokojná. Zakúpila som si ho na podnet recenzií a mala som obavy, či nešlo len o marketingový ťah , ale musím uznať kvality tohto smartfónu. Za najväčšie prednosti považujem kameru, dizajn, prevedenie, rýchlosť, procesor a výdrž batérie. Nastavenia telefónu sú veľmi jednoduché, tak ako aj manipulácia s ním. Myslím si, že ide o telefón bez jedinej chybičky a určite ho odporúčam.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Huawei P8 Lite DS kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Huawei P8 Lite DS

      skladom143.30 €DO OBCHODUHej.sk
      DO OBCHODUtpd.sk
      DO OBCHODUalza.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *