Apple iPhone 6S 64GB recenzia

Apple iPhone 6S 64GB recenzia

Recenzia produktu Apple iPhone 6S 64GB

Apple iPhone 6S 64GB
9.3

Cena

65/10

  Kvalita

  100/10

   Množstvo funkcií

   100/10

    Ovládateľnosť

    100/10

     Kamera

     100/10

      Klady tohto produktu

      • - Super produkt
      • - Veľa funkcií
      • - Manipulácia
      • - Dobrá viditeľnosť na slnku
      • - Bezkonkurenčne najlepšie na trhu

      Zápory produktu

      • - Batéria

      Som milovníkom značky Apple už veľmi dlhú dobu. Zároveň som veľkým fanúšikom každého výrobku, ktorý táto značka vymyslela a vyrobila. Nikdy si nenechám ujsť novinky, ktoré sa týkajú mobilov, smartfónov. A preto aj teraz som sa rozhodol zakúpiť si medzi prvými práve Apple iPhone 6S 64GB. Ide o novinku na trhu.

      6s poČo sa týka procesoru tejto novinky, Apple iPhone 6S 64GBprocesor A9, čo je jeden z najdokonalejších. Vďaka tomu je napríklad Apple iPhone 6S 64GB schopný pohyblivého pozadia a pod. Lepšie sú vďaka tomu aj grafické úkony.

      Zadná kamera smartfónu Apple iPhone 6S 64GB umožňuje 12Mpx fotografie a predná selfie camera 5Mpx. Predná kamera je FaceTime HD. Zadná kamera je zas oveľa kvalitnejšia ako to bolo v predchádzajúcich sériách.

      Veľkosť iPhone sa veľmi nemení, v tom prípade hovoríme o uhlopriečke o 4,7″. Obrovskou novinkou je 3D Touch. Nesleduje len silu stlačenia ale aj hĺbku. Ide o novú generáciu multi Touch. Dokonca zachytáva atmosféru pred a po snímke. Keďže hovoríme o novinke, v ktorej sa veľa vecí zlepšilo, zlepšila sa aj schopnosť hrania hier. Hovoríme teda, že Apple iPhone 6S 64GB zvládne hry, ktoré predchádzajúce modely nezvládali. 6S disponuje pamäťou RAM 2GB, čo zvýšilo rýchlosť smartfónu. Konštrukcia je taktiež lepšia ako pri 6, keďže iphone 6 bol konfrontovaný kvôli nestabilnej konštrukcia, ktorá sa ohýbala , dokonca v niektorých prípadoch aj zlomila. Jediné, čo ma zo začiatku odrádzalo, bola vysoká cena. Avšak ako pri každom novom modeli, aj tá časom začne klesať,nehovoriac o tom, keď výjde novší model. Myslím si, že smartfón je sám o sebe skvelý a výkonný.

      Ak si to zhrnieme, tak vieme, že ovládanie Apple iPhone 6S 64GB je veľmi jednoduché, kvalita snímok je vysoká. Výdrž batérie pri aktívnom používaní a manipulácii s ním je zhruba 1 deň, na čo som už však zvyknutý pri smartfónoch.

      Určite ho odporúčam tým, ktorí sú milovníci Apple tak ako ja. Ak však nechcete investovať takú vysokú sumu ako som investoval ja, treba si počkať, kým sa cena ustáli a následne začne klesať. Myslím si, že tento zázrak kro chytí do rúk, nebude chcieť už nikdy pustiť. Odporúčam.

       

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Apple iPhone 6S 64GB kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *