Apple iPhone 5S 16GB recenzia

Apple iPhone 5S 16GB recenzia

Recenzia produktu Apple iPhone 5S 16GB

659.00
Apple iPhone 5S 16GB
9.7

Cena

89/10

  Kvalita

  100/10

   Množstvo funkcií

   100/10

    výdrž batérie

    96/10

     obraz a zvuk

     100/10

      Klady tohto produktu

      • - Kvalitný produkt
      • - Veľa funkcií
      • - Kvalita obrazu
      • - Dobrá viditeľnosť na slnku
      • - Bezkonkurenčne najlepšie na trhu

      Zápory produktu

      • - Batéria
      • - Vyššia cena

      Doteraz som nikdy nemal iPhone. Vždy len Samsung alebo niečo lacnejšie. No povedal som si, že aj ja chcem iPhone. Tak som si čítal recenzie na internete a následne som chodil po obchodoch. Na prvý pohľad som si zamiloval Apple iPhone 5S 16GB.

      5s poNiektorí moji známi sa ma pýtali a dodnes pýtali prečo, keďže už sú novšie modely 6 a 6s. Moja odpoveď je jednoduchá a má viacero dôvodov. Tak po prvé, zamiloval som si dizajn, veľkosť a prevedenie 5s. Čo môžem povedať o 6 , je príliš tenká. Nešlo by ani tak o hrúbku, ale známy čo ju má, sa sťažuje, že sa mu ohýba. To je ďalší z dôvodov, prečo radšej 5s. Taktiež sa mi najviac páči prevedenie zadnej strany na tomto modeli. Myslím si, že Apple iPhone 5S 16GB je najvydarenejší model od značky Apple. Veľkosť displeja sú 4″. Operačný systém je iOS ako u každého iPhone. Telo mobilu je krásne elegantné, kombinový kov a sklo.

      Obrovskou prednosťou je podľa mňa aj odblokovanie dotykom, čiže má rozpoznávač odtlačku prstov pri odblokovaní. Pamäť RAM je 1024 a má 16 mil. farieb. Je rýchly, kvalitný, nemrzne a padne presne do ruky. Je to veľmi dobrý telefón. Zadná kamera je 8Mpx. Donedávna som používal iba Android, no dnes už viem, že to bola chyba a odteraz už budem používať len iOS. Je veľmi rýchly a neseká. Som s ním nadmieru spokojný a viem, že odteraz radšej zainvestujem do kvalitnejšieho mobilu. Niektorí sa sťažujú na labilný displej, ja som to však poriešil tvrdeným sklom a nemám problém. Nosím ho napriek tomu aj v puzdre, aby sa nestalo, že by mi vypadol. Čo sa týka aplikácií, sú lepšie ako pri androide. Určite ho odporúčam každému. Pre mňa je to ideálny mobil.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Apple iPhone 5S 16GB kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Apple iPhone 5S 16GB

      skladom659.00 €DO OBCHODUHej.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *