Apple iPhone 6 16GB

Apple iPhone 6 16GB

Recenzia produktu Apple iPhone 6 16GB

0.00
Apple iPhone 6 16GB
9.96

Cena

98/10

  Fungovanie

  100/10

   Množstvo funkcií

   100/10

    Dizajn

    100/10

     obraz a zvuk

     100/10

      Klady tohto produktu

      • - Kvalitný produkt
      • - Veľa funkcií
      • - Kvalita obrazu
      • - Dobrá viditeľnosť na slnku
      • - výdrž batérie

      Zápory produktu

      • - 16gb

      Apple iPhone 6 som si zamiloval na prvý pohľad, hneď ako som ho držal prvýkrát v rukách. Dostal ma nie len ľahkosťou, ale najmä dizajnom, 4,7″ displejom a 16 mil. farieb. Displej, Retina HD, je výnimočný najmä tvrdším sklom, čiže iPhone 6 je odolnejší ako to bolo pri predchádzajúcich modeloch.

      iPhone-6-16GB (4)Napriek tomu, že displej je oproti 5s väčší o 0,7″, váha sa navýšila len o neuveriteľných 17gramov. Pamäť RAM je 1024MB. Taktiež telo iPhone6 je štíhlejšie, čoho dôsledkom je mierne vytŕčajúci fotoaparát zo zadného krytu. Pri iPhone 6 výrobcovia zvolili dizajn, ktorý sadne priamo do ruky. Rozlíšenie fotoaparátu však zostalo na 8Mpx. Operačný systém, ktorým je vybarevý iPhone 6 je iOS 8. Procesor je Apple A8. Grafiky kvalita vzrástla oproti 5s o polovicu. Na jedno nabitie mi batéria zo začiatku vydržala 11 hodín nepretržitého prehrávania videa alebo neustále používania, zatiaľ čo pri prehrávaní hudby to bolo zhruba 45 hodín. Výdrž batérie však postupne klesá a teraz je to o 2 hodinky menej.

      Napriek 8Mpx fotoaparátu, ktorý som čakal kvalitnejší, je novinkou dvojitý blesk. Veľa ľudí zastáva názor, že pri Apple výrobkoch sa platí skôr za značku a kvalita nie je taká, ako sa hovorí. Ja som však proti tomuto názoru. Doteraz som vystriedal rôzne značky telefónov a musím povedať, že iPhone 6 ma nesklama v ničom. Jendoznačne si myslím, že ide o vlajkovú loď. Musím však povedať, že som držal v rukách 6s a nevidím rozdiel v ničom, okrem ceny. Smartfón je extrémne rýchly a spoľahlivý. Výborná klávesnica multitouch je taktiež veľkou prednosťou, ktorú si isto všetci majoteľa vrátane mňa zamilovali. Minimálne ja som s ním v každej miere spokojný a nenašiel som na ňom nič ,čo by mi nevyhovovalo .Tak isto ako aj pri 5s, aj pri tomto type funguje odblokovanie displeja pomocou otlačku prstov. Jabĺčko je značka, ktorú keď niekto vyskúša, ostane jej navždy verný. Príkladom som aj ja, začal som s MacBook a teraz už väčšinu elektroniky kupujem Apple. Je síce drahšia, ale radšej investujem do kvalitnejšieho ako 5x meniť niečo menej kvalitné. Ovládateľnosť telefónu je veľmi jednoduchá, raz sa to naučíte a už to nezabudnete. Jednoznačne volím iPhone 6 . Pre mňa top kvalita, top mobil, ktorý odporúčam určite každému.Ak hovorím o zmene, jediné nad čím uvažujem by bolo nie 16GB ale viac. Ale zatiaľ je pre mňa naj iPhone 6 16GB.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Apple iPhone 6 16GB kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Apple iPhone 6 16GB

      skladom0.00 €DO OBCHODUHej.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *