Apple iPhone 6S plus 64GB recenzia

Apple iPhone 6S plus 64GB recenzia

Recenzia produktu Apple iPhone 6S 64GB

0.00
Apple iPhone 6S 64GB
8.84

Cena

52/10

  Kvalita

  100/10

   Množstvo funkcií

   100/10

    Dizajn

    92/10

     Kamera

     98/10

      Klady tohto produktu

      • - Super produkt
      • - Veľa funkcií
      • - Fungovanie produktu
      • - Dobrá viditeľnosť na slnku
      • - kvalita produktu

      Zápory produktu

      • - Vyššia cena

      Apple iPhone 6S plus 64GB je vlajková loď od výrobcu Apple. Pomenovanie vlajková loď je v tomto prípade na mieste. Každý si ho zamiluje na prvý pohľad, hneď, ako ho bude držať v rukách. Toto bol aj môj prípad. Akonáhle som ho videl v predajni, vedel som, že ho musím mať.

      Apple iPhone 6S plus 64GB6S Plus nie je len väčší, ale aj výkonnejší a menej náročný na energiu ako predchádzajúce modely. Dizajn je skvelý. Po predchádzajúcich modeloch Apple vyriešil problémy a mierne nedokonalosti ako prechod od kovového rámu k displeju, ktorý je v modeli 6S plynulý. Apple iPhone 6S plus 64GB je najväčší a najtenší so všetkých iPhone doteraz. Displej je Retina HD, je zatiaľ najlepší akým iPhone disponoval. Dokonca i batéria má väčšiu kapacitu a vydrží dlhšie ako kedykoľvek predtým. Displej je vo veľkosti 5,5″, čo je už pomerne dosť.

      Musím priznať, že čo sa týka funkcií, lepší fotoaparát ako pri Apple iPhone 6S plus 64GB som v mobilnom telefóne nezažil. Ide o 8Mpx fotoaparát s automatickým zaostrením a vstavaným bleskom. Wifi je rýchlejšie v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi. Touch ID na odomykanie pomocou otlačku prsta je jednou z najnovších technológii.

      P1040353

      S telefónom som maximálne spokojný. Nevymenil by som ho určite za žiadny iný. Je to najlepší smartfón, aký som kedy vlastnil. Obával som sa veľkosti, keďže môj predchádzajúci telefón bol iPhone 5s a veľkosť je radikálne väčšia. Dizajn je naozaj detailne prepracovaný a viem, že si ho zamiluje každý. Je to najlepšie, čo som si mohla vybrať po každej stránke. Je to výborný multifunkčný nástroj pre náročných. Určite ho odporúčam, na veľkosť sa dá rýchlo zvyknúť, pretože funkcie predčia všetko.

      Hovorí sa, že Apple má zložité ovládanie, no keď si naň raz zvyknete, už ho nevymeníte za žiadny iný typ. Hoc si priplatíte za kvalitu, no neoľutujete to.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Apple iPhone 6S 64GB kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Apple iPhone 6S 64GB

      skladom0.00 €DO OBCHODUHej.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Komentáre ( 2 )
      1. marek
       17. júna 2016 at 14:45
       Odpovedať

       Cena

       1.8

       Kvalita

       10

       Množstvo funkcií

       10

       Dizajn

       8.4

       Kamera

       9.5

       doteraz som bol zástancom toho,že iphone nechcem. no osud to zariadil inak a ja som vyhral iphone 6s. doteraz sa čudujem sám sebe, ako som bez neho existoval. iphone je naozaj skutočne iná trieda, iná liga. som s ním nadmieru spokojný. vydrží baterka dlhšie ako na mojom ktoromkoľvek predchádzajúcom mobile, je rýchly, spoľahlivý a má výborný fotoaparát. má také obrovské množstvo funkcií, že neviem, či niekedy všetky vôbec spoznám. iphone ja naozaj výborný telefón, som s ním nadmieru spokojný, jediné, čo ma odrádza, je cena, ktorá je z môjho pohľadu privysoká.

      2. miroslav
       29. augusta 2016 at 0:49
       Odpovedať

       Neviem aky mobil ste recenzovali ale určite nema 8mpx fotoaparat ale 12mpx a určite aj optickú stabilizáciu ktorá nema vo svojej triede konkurenciu.A ja len tolko.

      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *