Samsung Galaxy A5 A500F recenzia

Samsung Galaxy A5 A500F recenzia

Recenzia produktu Samsung Galaxy A5 A500F

0.00
Samsung Galaxy A5 A500F
9.86

Cena

98/10

  Výkon

  100/10

   Množstvo funkcií

   97/10

    Dizajn

    100/10

     Výdrž batérie

     98/10

      Klady tohto produktu

      • - Super produkt za výhodnú cenu
      • - Veľa funkcií
      • - Fungovanie produktu
      • - Batéria
      • - kvalita produktu

      Zápory produktu

      V súčasnosti sú najviac propagované telefóny od výrobcov Samsung z radu S. Novinkou od tohto výrobcu sú smartfóny radu A. Líšia sa najmä dizajnom. Predtým som vlastnila Samsung galaxy S3, no rozhodla som sa, že si zaobstarám niečo nové. Uvažovala som nad Samsung galaxy S3, ale odradila ma privysoká cena. Náhodou som natrafila na Samsung Galaxy A5 A500F. Očaril ma svojím krásnym vzhľadom a farebnými prevedeniami. Výhodou a obrovskou prednosťou je, že na ňom nenájdete ani kúsok plastu. Telefón je celokovový.

      a58Ide o telefón, ktorý dokáže fotiť nie len pomocou tlačidla, ale aj pomocou hlasu. Vytvára dokonalé širokouhlé snímky. Výsledná fotografia je upravená pomocou automatických úprav.  Procesor je 4-jadrovýUhlopriečka telefónu je 5″. Pre lepšie a nerozmazané fotenie je spúšť fotoaparátu ovládaná hlasom alebo dlaňou. Displej je Alive SUPER AMOLED. Ten prispôsobuje vždy osvetlenie tak, aby bol displej dostatočne čitateľný za každých podmienok. A hmotnosť tohto všetkého dokopy je len 123g. Mám ho už mesiac a som s ním nadmieru spokojná. Zadná kamera fotoaparátu má rozlíšenie 13MPx. Fotky sú naozaj skvelé a kvalitné aj čo sa týka prednej kamery. Musím povedať, že zatiaľ všetko funguje na 100% a tak, ako som si aj predstavovala. Kovové telo a tá cena sú naozaj primerané kvalite. Napriek tomu je veľmi ľahký, neseká a je ultra tenký. Očaril ma už svojím vzhľadom na prvý pohľad. Taktiež veľmi dobre padne priamo do ruky. Operačný systém je Android KitKat 4.4.4. Za prednosť smartfónu považujem aj výdrž baterky, ktorá je nad moje očakávania. Určite odporúčam každému, kto si  chce zakúpiť štýlový a výkonný telefón za primeranú cenu.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Samsung Galaxy A5 A500F kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Samsung Galaxy A5 A500F

      skladom0.00 €DO OBCHODUHej.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *