ohrievač vody Mora EOM 50 PK recenzia

Recenzia produktu Mora EOM 50 PK

126.00
Mora EOM 50 PK
9.36666666667

omer cena/kvalita

97/10

  Možnosti

  93/10

   Inštalácia

   91/10

    Klady tohto produktu

    • - Menšie rozmery, takže sa zmestí naozaj všade
    • - Udržiavanie teploty aj pri mínusových teplotách

    Zápory produktu

    Preverená firma Mora, ktorá vám ponúka domáce spotrebiče je zameraná aj na ohrievače vody, ktoré vás nesklamú ani v tých najkrutejších mrazoch, ktoré vonku budú panovať. Rýchly ohrev vody či bezpečnostné poistky, ktoré ponúkajú bojlery tejto značky ju zaraďujú medzi top výrobcov.

    Pre vaše pohodlie a bezpečnosť je tu ohrievač vody Mora EOM 50 PK, ktorý vám spravím všetku robotu rýchlo a efektívne. Bojler Mora EOM 50 PK, ktorý je určený k zvislej inštalácii sa vám bude hodiť úplne všade. Okrem toho sa vám takisto zmestí aj do tej najmenšej kúpeľne či miestnosti, ktorú máte. Jeho objem je osemdesiat litrov, takže je vhodný pre menšie až klasické rodiny, ktorých počet členov sú štyria až piati. Nezabúdajte ani na niekoľko odberných miest, kam tento bojler môže teplú vodu priviesť.

    Ohrev vody môžete nastaviť až do 65 stupňov Celzia, no klasické hospodárne využitie je 55 stupňov Celzia. Práve hospodárne využitie vám vždy ušetrí energie a úspory, ktoré by ste inak veľmi ťažko pri ohrievačoch vody šetrili. Reguláciu teploty prevediete jednoducho vďaka ovládaču.

    Značka Mora už niekoľko rokov ponúka kvalitné výrobky za nízku cenu. Ani ohrievač vody Mora EOM 50 PK nie je výnimkou. Za nízku cenu dostanete ohrievač vody, ktorý splní všetky vaše očakávania a podmienky. Smaltový oceľový zásobník je chránený pred koróziou, takže sa nemusíte báť hrdze, ktorá by sa tam mohla usadiť už po niekoľkých rokoch. Rovnako je to aj s vodným kameňom. Kvalitná izolácia je ďalším z výhod, ktoré tento bojler značky Mora má. Vďaka izolácií budete mať takmer nulový únik tepla a tým ušetríte z úspor ešte viac. V zime je bojler chránený proti zamrznutiu automatickým udržovaním teploty 10 stupňov Celzia. Nemusíte sa tak starať, čo sa s ohrievačom vody v zimných mesiacoch deje.

    Nechýba ani známe elektrické ponorné teleso, ktoré sa postará o tak teplú vodu, akú chcete len vy. Bimetalový teplomer vody, ktorý sa nachádza v zásobníku vody vám vždy podá presné informácie, ktoré budete potrebovať vedieť o teplote svojej vody. Tlak je 6 až 9 barov.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Mora EOM 50 PK kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Mora EOM 50 PK

    skladom126.00 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *