ohrievač vody Dražice OKC 160 recenzia

Recenzia produktu Dražice OKC 160

299.00
Dražice OKC 160
10

Cena

100/10

  Objem

  100/10

   Kvalita

   100/10

    Klady tohto produktu

    • - Tepelná izolácia s nulovým únikom tepla
    • - Rýchle vykurovanie vody
    • - Päťročná záruka na bojler
    • - Objem 147 litrov

    Zápory produktu

    • - Bojler by mohol mať trochu viac bezpečnostných poistiek

    Ak ešte nepoznáte značku Dražice, mali by ste sa s ňou veľmi rýchlo zoznámiť, pretože ohrievače vody, ktoré ponúka sú kvalitné, vydržia niekoľko desiatok rokov a vždy vám do domu či bytu privedú teplú vodu za naozaj rýchly čas. Ak teda hľadáte nový bojler, určite stavte na túto značku.

    Značka Dražice už niekoľko rokov ponúka ohrievače vody pre domácnosti. Spokojní zákazníci sa vždy radi vracajú k tejto značke, pretože za pomerne slušné ceny ponúka aj kvalitné výrobky. Je to napríklad ja ohrievač vody Dražice OKC 160, ktorý svojou expresnou rýchlosťou a dobrými vlastnosťami vždy upúta.

    Pracovná poloha tohto spotrebiču je zvislá, čiže musí byť zavesený na stene. Nie je to nič nové, pretože bojlery a ohrievače vody sú väčšinou vždy zavesené na stene. Kombinovaný akumulačný ohrievač je určený pre zavesenie na stenu o objemoch 80-200 litrov. Vodorovné rozostupy skrutiek výrobca zachováva po celú dobu hostórie výroby pre ľahkú výmenu vyslúžilých ohrievačov. Ak ste teda predtým už mali bojler od tejto značky, určite viete, o čo sa jedná. Jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý za pár minút.

    Možností ohrevu je hneď niekoľko. Medzi tie klasické patrí elektrická energia, keramické výhrevné teleso ovládané prevádzkovým termostatom a istené bezpečnostným termostatom, čiže tepelnou poistkou. Tepelný rozsah je 5 až 74 stupňov Celzia, takže si môžete nastaviť naozaj veľmi teplú až horúcu vodu. Ohrievač je možné napojiť aj na externý teplovodný zdroj, ktorý má však maximálnu teplotu 110 stupňov Celzia.

    Objem v litroch je 147, takže si s týmto ohrievačom vody poradí aj väčšia rodina, ktorá potrebuje na sprchovanie či umývanie omnoho viac teplej vody. Doba ohrevu je naozaj krátka, takže sa nemusíte báť, že by ste na teplú vodu čakali veľmi dlho. Nesmiete však zabudnúť ani na záruku piatich rokov, ktorá sa vám postará o pokoj a nebudete sa musieť báť toho, že by ste už po pár rokoch museli meniť na svoje náklady úplne nový bojler.

    V zimnom období si bojler ohrieva vodu na 5-10 stupňov Celzia, čím sa chráni pred zamrznutím. Nemusíte tak robiť nič, žiadne špeciálne ohrievanie či niečo iné. Izolácia, ktorá je urobená na ohrievači vody Dražice OKC 160 je kvalitná a budete mať takmer nulový únik tepla.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Dražice OKC 160 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Dražice OKC 160

    skladom299.00 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *