ohrievač vody Tatramat EOV 120 recenzia

Recenzia produktu Tatramat EOV 120

236.20
Tatramat EOV 120
8.93333333333

pomer kvalita/cena

90/10

  odolnosť

  90/10

   kvalita

   88/10

    Klady tohto produktu

    • - objem 120 litrov
    • - rýchly ohrev vody
    • - bojler môžete zavesiť aj nad vaňu

    Zápory produktu

    Neviete nájsť ten správny ohrievač vody presne pre vás? Práve značka Tatramat má pre vás širokú ponuku bojlerov, ktoré vám ohrejú vodu už za pár minút a vy sa budete môcť sprchovať si umývať riad v príjemnej teplej vode.

    Ohrievač vody Tatramat EOV 120 je veľmi úsporný a má nízku energetickú spotrebu. Práve preto dokáže udržať vaše poplatky za energie na uzde a vy sa nebudete musieť báť konečne faktúry. Má 48 milimetrovú polyuretánovú izoláciu, ktorá udrží teplo aj v tej najväčšej mínusovej teplote a vďaka tomu nemáte žiadne úbytky z energie.

    Nechýba ani viacstupňová ochrana, ktorá si poradí s naozaj všetkým. Bezpečnostný termostat či poistka proti zamrznutiu vám budú pracovať na 100% aj v zime a krutých mrazoch. Keďže je veľká náchylnosť na mrznutie vody, bojler si sám ohrieva vodu na sedem stupňov, aby nezamrzla. Takisto nechýba ani poistka proti prehriatiu, takže či už vo veľkých teplách alebo keď budete často zohrievať vodu, o svoj ohrievač sa báť nemusíte. Vydrží naozaj všetko.

    V ďalším funkciách ochrany máte aj poistný ventil so spätnou klapkou, elektrické krytie a funkciu resetu. Ak by sa teda niečo stalo, jednoducho vymažete všetky nastavenie prostredníctvom jedného gombíka a všetko je vyriešené.

    Ohrievač vody Tatramat EOV 120 má dlhú životnosť a vydrží vám naozaj dlhé roky. Nerezové rúry s nerezovým ponorným telesom vám nikdy nezhrdzavejú a špeciálny smalt CoPro má obojstranné smaltovanie, takže budete mať vždy istotu, že voda ostane v ohrievači teplá.

    Inštaláciu zvládne aj úplný začiatočník. Je to naozaj veľmi jednoduché a nebudete pri tom potrebovať žiadneho odborníka. Bojler má univerzálny záves a ergonomicky tvarované úchytky, takže sa vám bude ľahko vešať na stenu. Máte aj možnosť inštalácie nad vaňu. Ak bývate v byte či menšom dome a nemáte kde inde bojler dať, vždy sa takéto niečo berie ako výhoda. Bojler sa ovláda zvonka, hneď vpredu máte všetky gombíky, displej a funkcie, ktoré potrebujete vidieť. Máte možnosť nastaviť si optimálnu teplotu ohrevu a poistný ventil je súčasťou balenia.

    Nezabúdajte ani na komfort, ktorý vám bojler ponúka. Vysoké množstvo zmiešanej teplej vody za veľmi krátky čas ohrievania sa vám bude určite páčiť. Už nikdy viac nebudete stáť pod sprchou v zime a čakať, kým sa vám odpustí teplá voda. Vizuálne si takisto môžete kontrolovať teplotu vody.

    Moderný dizajn vás určite dostane. Špičkoví dizajnéri si dali na čas, no určite a vám tento model bude páčiť. Je vo valcovom prevedení, ktoré musíte zavesiť na stenu. Objem má skvelých 120 litrov, takže bude zásobovať aj väčšiu rodinu bez zbytočných problémov.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Tatramat EOV 120 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Tatramat EOV 120

    skladom236.20 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *