ohrievač vody Mora EOMK 80 SHSM recenzia

Recenzia produktu Mora EOMK 80 SHSM

296.00
Mora EOMK 80 SHSM
8.83333333333

Cena

87/10

  Kvalita

  90/10

   Montáž

   88/10

    Klady tohto produktu

    • - nastaviteľný termostat
    • - čas ohrevu na maximálnu teplotu len 157 minút
    • - súčasťou je aj teplomer
    • - poistka proti zamrznutiu

    Zápory produktu

    • - bojler má len 80 litrov, takže sa hodí skôr do menších rodín

    Elektrický smart ohrievač značky Mora sa vám bude určite páčiť a spravíte správny krok vpred, ak si ho zakúpite. Vyznačuje sa spoľahlivou prevádzkou, moderným dizajnom a rýchlym ohrevom vody, s ktorým budete nad mieru spokojní. Na výber máte niekoľko odberných miest, a preto je vhodný do mnohých domácností.

    Značka Mora patrí medzi top značky, ktoré predávajú a ponúkajú kvalitné výrobky. Ak teda hľadáte ohrievač vody, ktorý splní všetky vaše požiadavky, určite stavte na Mora EOMK 80 SHSM.

    Ohrievač vody Mora EOMK 80 SHSM má mimoriadne kvalitnú izoláciu, ktorá je obzvlášť šetrná k životnému prostrediu a je ekologická. Okrem toho, že šetrí prírodu, ušetrí aj vašu peňaženku a úspory. Predstavuje najhospodárnejšie využitie energie s minimálnou tepelnou stratou a to nie je všetko! Okrem tohto všetkého disponuje aj eko ohrevom, ktorý veľmi rýchlo ohreje vašu vodu na takú teplotu, akú budete sami chcieť.

    Ovládanie je veľmi jednoduché a zvládne to aj začiatočník. Okrem ovládania je jednoduchá aj inštalácia, s ktorou si poradí rovnako úplne každý. Všetci členovia rodiny sa budú predbiehať na ovládaní tohto bojlera, pretože to bude odrazu zábava. Ohrievač vody disponuje aj niekoľkými poistkami, ktoré ochránia nielen vás ale aj celú vašu rodinu a váš domov.

    Na ohrievači vody nechýba ani displej, na ktorom uvidíte úplne všetko, čo potrebujete. Sami si nastavíte, akú teplotu chcete a vyberáte si v rozsahu teploty od 15 do 75 stupňov Celzia. Nechýba ani ochrana proti zamrznutiu, čo znamená, že bojler si bude ohrievať automaticky vodu aspoň na siedmych stupňoch a ani v najväčších mrazoch tak nezamrzne. Samozrejmosťou je aj teplomer, ktorý vám vždy ukáže teplotu vody.

    Čas ohrevu na maximálnu teplotu je 157 minút, čo je naozaj veľmi rýchle, ak sa pozriete na staršie bojlery, ktorým to trvalo dvakrát dlhšie. Dizajn je v celku klasický, no vyzerá modernejšie a novšie. Farba je biela. Kapacita vodného zásobníka je 80 litrov, takže sa bojler hodí skôr do menších či stredných rodín, ktoré si s ním skvelo vystačia.

    Bojler môžete umiestniť aj nad vaňu alebo do nejakej miestnosti, v ktorej nebývajú veľmi nízke mínusové teploty.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Mora EOMK 80 SHSM kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Mora EOMK 80 SHSM

    skladom296.00 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *