Apple iPad mini Retina WiFi 16GB ME279SL/A recenzia

Apple iPad mini Retina WiFi 16GB ME279SL/A recenzia

Recenzia produktu Apple iPad mini 16GB ME279SL/A

Apple iPad mini 16GB ME279SL/A
8.56666666667

Cena

75/10

  výdrž batérie

  97/10

   výkon

   85/10

    Klady tohto produktu

    • - Výhodná cena
    • - Výborný výkon
    • - Vysoké rozlíšenie
    • - Batéria
    • - Jednoduché používanie

    Zápory produktu

    • - apple klávesnica

    Ide o 8-palcový dokonalý mini tablet, ktorý dostane každého človeka. Je v ňom nainštalovaný iOS7 a očarí vás aj displejom retina. Je až neuveriteľné, koľko funkcií sa zmestí do tohto malého prístroja. Tablet Apple iPad mini Retina využívam denne nie len na internet, ale zároveň aj na vybavovanie objednávok a pracovné záležitosti.

    Pripojenie na internet je bezdrôtové a veľmi rýchle. Má 2 kamery, FaceTime a iSight a 16GB internú pamäť. Dizajn je dokonalý, hrúbka je len 7,5mm. Displej má  viac ako 3,1 miliónov pixelov, rozlíšenie 2048 × 1536 . Batéria vydrží až neuveriteľných 10h pri nepretržitej práci.

    Práve pre tieto dôvody som sa rozhodol zainvestovať do tohto mini tabletu. Všetky tieto prednosti prevyšujú ostatné značky a navyše, všetky potrebné aplikácie sú k tabletu zadarmo. Tablet vlastním už niekoľko mesiacov a neprišiel som na žiadne výrazné negatívna tohto miniprístroja. Nejde o prvý výrobok z dielne Apple, ktorý vlastním, a je pre mňa spoľahlivejší a výhodnejší ako ostatné značky. Jediná nevýhoda, s ktorou sa denne stretávam je Apple klávednica, kde si na interpukčné znamienka bodka a čiarka musím klávesnicu prepínať. Dizajn je parádny, zmestí sa akurát do ruky, no myslím si, že s pribúdajúcim vekom a strácaním kvality zraku budem nútený ho o pár rokov vymeniť za niečo väčšie. Avšak som si istý, že taktiež pôjde o výrobok APPLE.

    Veľa ľudom prekáža formátovanie súborov pre apple, avšak ja som užívateľ iPadu, iPhonu aj MacBooku a pre mňa je tento spôsob ideálny. Odporúčam preto Apple iPad mini Retina každému, kto si mieni zaobstarať kvalitný tablet na niekoľko rokov a je ochotný zainvestovať.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Apple iPad mini 16GB ME279SL/A kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Apple iPad mini 16GB ME279SL/A

    skladomDO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *