Asus MemoPad ME176CX recenzia

Asus MemoPad ME176CX recenzia

Recenzia produktu Asus MemoPad ME176CX

116.00
Asus MemoPad ME176CX
8.98

Cena

99/10

  Kvalita

  85/10

   Množstvo funkcií

   90/10

    ľahkosť ovládania

    85/10

     Výdrž batérie

     90/10

      Klady tohto produktu

      • - Super produkt za výhodnú cenu
      • - Množstvo farieb
      • - Neuveriteľná výdrž batérie

      Zápory produktu

      • - Slabá kvalita fotiek

      Asus MemoPad ME176CX je 7″ tablet, ktorý sme si zaobstarali na Vianoce, je dotykovateľný všetkými 10-timi prstami.. Teda nie sebe, ale zaobstarali sme ho nášmu 14-ročnému synovi. ktorý po tablete veľmi túžil. Operačný systém tabletu je Android 4.3 s možnosťou prechodu na Android 4.4. Tablet má 2 kamery, Prednú 0,3 MPix a Zadnú 2 MPix. Výdrž batérie pri prehrávaní videa je až neuveriteľných 9 hodín.

      Podľa všetkých parametrov a 7-mesačnej skúsenosti môžem povedať, že za tú cenu je to tá najlepšia voľba. Je jednoduchý, ľahký a zmestí sa presne do ruky. Wifi pripojenie je bezproblémové so slušným  dosahom. Syn ho využíva väčšinou na hranie a surfovanie na internete a nevie si ho vynachváliť. Myslím si, že pre priemerného užívateľa, ktorý nemá extra požiadavky je vhodný. Súčasťou je aj slot na pamäťovú kartu, ktorý je schopný zväčšiť pamäť.

      Myslím si, že cenovo tento tablet nemá konkurenciu. Má všetko, čo sme za tú cenu očakávali, ba aj niečo naviac. Myslím si, že za tú cenu sa veľmi oplatí. A po ďalšie, neočakávame od neho že na ňom sa budú dať robiť zázrak, pretože na zložitejšie operácie využívame radšej notebook. Tablet nám slúži na oddych či zábavu. Funkciami plne postačuje požiadavkám nášho syna. A keď sme na ňom my, tak aj našim požiadavkám. Je veľmi ľahký a ma veľmi jednoduché ovládanie, ktoré sa naučia aj začiatočníci či starší ľudia. Nevýhodou je však slabá zadná aj predná kamera, čiže ako fotoaparát ho neodporúčam používať.

      Myslím si, že v prípade tohto tabletu ASUS nešetril na zákazníkoch. My sme s ním naozaj spokojný, nehovoriac o cene, ktorá je viac než výhodná. Určite ho odporúčam. Nie len ja, ale aj celá moja rodina.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Asus MemoPad ME176CX kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Asus MemoPad ME176CX

      skladom116.00 €DO OBCHODUHej.sk
      DO OBCHODUalza.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *