Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ recenzia

Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ recenzia

Recenzia produktu Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ

439.80
Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ
9.8

Cena

98/10

  Kvalita

  100/10

   Množstvo funkcií

   100/10

    Obsluha

    100/10

     Výdrž batérie

     92/10

      Klady tohto produktu

      • - Výhodná cena
      • - Veľa funkcií
      • - Manipulácia
      • - Batéria
      • - kvalita produktu

      Zápory produktu

      Som náročná na elektroniku a preto mi trvá dlhšie, než si niečo vyberiem. Tak isto to bolo aj s tabletom. Teda u mňa so všetkým. Tento boj vyhral Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ.

      Obrovskou výhodou tabletu Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ je možnosť viacerých užívateľských účtov v tablete. 10,5″ má hmotnosť iba 465g. Pre mňa prekvapivý bol fakt, že už nie je potrebný kód na odblokovanie, ale Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ rozoznáva odtlačky prstov. OS, ktorým je Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ vybavený je Android 4.4 kitKat.  Procesor má neuveriteľných 8 jadier a pamäť je 16GB, ktorú je možné rozšíriť na 128GB.

      Medzi zaujímavé funkcie tohto tabletu patrí :

      • Wi-Fi, BlueTooth, GPS, Kancelárske aplikácie
      • Senzory Pohybový senzor, Digitálny kompas, Gyroskop, Svetelný senzor, Senzor priblíženia
      • Fotoaparát
      • Rozlíšenie fotoaparátu 8 Mpx

      Keďže zadná kamera má 8Mpx, využívam ho aj ako fotoaparát s kvalitných rozlíšením fotiek. Je to skvelý spoločník nie len na cesty, ale aj pre voľné chvíle. Výdrž batérie pri surfovaní na internete alebo sledovaní filmov je neuveriteľná. Je tenký a štýlový. Vyzerá luxusne. Hoci som si zaň trošku priplatila a prekročila rozpočet, aký som si stanovila, ani na okamih som neoľutovala, že som si vybrala práve Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ. Veľa aplikácií je zdarma. Samsung je jedna z najvychytenejších značiek súčasnosti. Ja ju nepreferujem len pri tabletoch, ale aj pri smrtfónoch a notebookoch. Myslím, že tejto značky, o ktorej nehovorí iba meno, ale aj kvalita, ostanem ešte dlhú dobu verná. Som nadmieru spokojná s Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ a odporúčam ho náročnejším užívateľom, ktorí na ňom nechcú iba surfovať po internete či počúvať hudbu.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Samsung Galaxy Tab SM-T800NTSAXEZ

      skladom439.80 €DO OBCHODUHej.sk
      DO OBCHODUalza.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *