Samsung UE48JU6072 recenzia

Samsung UE48JU6072 recenzia

Recenzia produktu Samsung UE48JU6072

566.70
Samsung UE48JU6072
9.96

Cena

98/10

  Obraz

  100/10

   Množstvo funkcií

   100/10

    Hranie hier

    100/10

     Obsluha

     100/10

      Klady tohto produktu

      • - Super produkt za výhodnú cenu
      • - Veľa funkcií
      • - štýlový dizajn
      • - Jednoduchá obsluha
      • - Bezkonkurenčne najlepšie na trhu

      Zápory produktu

      Televízor je základ fungovania domácnosti. Žartujem, no sčasti je to tak. Určite sa už každému z vás stalo, že ste sa doma pohádali, pretože každý chcel pozerať niečo iné. No pri Samsung UE48JU6072 sa vám to nemôže stať. Ide o novinku.

      sams textTento LED televízor má uhlopriečku až 121cm. Rozlíšenie obrazu je UHD a obrazovka využíva až 8 miliónov pixelov. V tomto prípade ide o 4x väčšie rozlíšenie ako pri Full HD. Musím však priznať, že výber nebol jednoduchý. Trh je doslova zahltený technikou. Nie len televízormi, ale celkovo elektronikou. Preto je výber veľmi ťažký. Na čo sme dbali my pri výbere, boli recenzie odborníkov, aby sme sa vyhli nepríjemnostiam bežného užívania. Myslím si, že základom pri výbere je neponáhľať sa. Našimi podmienkami bolo to, aby televízor fungoval tak ako má, aby bola manipulácia s ním jednoduchá, aby zvládal prehrávanie filmov v rôznych režimoch, aby televízor spĺňal všetko to, čo od neho očakávame. Presne to sa nám podarilo nájsť pri Samsung UE48JU6072. Jednoduché ovládanie a manipulácia s ním je základ, keďže ja ako žena nie som veľmi technický typ a práve z tohto dôvodu uprednostňujem veci s jednoduchšou manipuláciou. Keď som ho dokázala spojazdniť ja, kým bol manžel v práci, tak to dokáže každý.

      samst4Nie je výhodný len kvôli manipulácii, ale najmä kvôli funkciám. Dáva nám pocit, akoby sme prenosy sledovali  kine. Čo sa týka športových prenosov, tie sledujeme akoby sme boli priamo v centre diania na štadióne či ihrisku. Televízor disponuje 8-jadrovým procesorom, čo považujem za jeho prednosť, najmä skvele znáša hry na rôznych konzolách bez toho aby sekali, čo oceňuje najmä náš syn. Ide o televízor s rôznymi vstupmi a výstupmi, ktorým ja až tak nerozumiem, ale môj manžel ich oceňuje. Je možné ho dokonca ovládať aj hlasom. Hudobný výkon je 20W.

      Dizajnovo je vyrobený skvele, zapadne do každej obývačky či spáľne. Je možné ho zavesiť na stenu alebo nechať na podstavci. Rozmery televízora sú 108x70x28cm a hmotnosť je 11kg. Určite je to kvalitný televízor, o čom svedčí už aj jeho značka. Odporúčam ho ľuďom, ktorí uvažujú nad kúpou televízora a chcú skvelý televízor za primeranú cenu. My sme nadmieru spokojní a vlastníme ho už nejaký ten mesiac.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Samsung UE48JU6072 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Samsung UE48JU6072

      skladom566.70 €DO OBCHODUHej.sk
      DO OBCHODUtpd.sk
      DO OBCHODUalza.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *