Samsung UE32J5100 recenzia

Samsung UE32J5100 recenzia

Recenzia produktu Samsung UE32J5100

0.00
Samsung UE32J5100
9.56666666667

Cena

98/10

  Fungovanie

  97/10

   Kvalita obrazu a zvuku

   92/10

    Klady tohto produktu

    • - kvalita obrazu
    • - Množstvo farieb
    • - Manipulácia

    Zápory produktu

    • - Menej režimov sledovania TV

    Televízor je vymoženosť, ktorú užívajú ľudia minimálne 1x denne. A keďže aj my sme ľudia, taktiež sme sa rozhodli zainvestovať do televízora, aby sme si mohli vychutnávať komfort nášho gauča a mohli v pokoji a kľude vychutnať prenosy v pohodlí nášho domova. Obchody sú presýtené televízormi s rôznymi parametrami, uhlopriečkami, ktoré sú rozdelené do niekoľkých cenových kategórií.  Po dohovore s predavačom televízorov, sme uvažovali, čo je pre nás to najvhodnejšie a  zároveň aj najvýhodnejšie. Podľa rozmerov našej obývačky nám poradil, aby sme nekupovali televízor s veľkou uhlopriečkou, pretože vzdialenosť medzi našim gaučom a televízorom nie je dostatočná na sledovanie veľkej televízie.  Dôvod je ten, že ak sledujete televízor z veľkej blízkosti, rozlíšenie nie je ideálne.

    tv t2Nakoniec po rôznych dohovoroch sme sa rozhodli pre Samsung UE32J5100. Ide o televízor s uhlopriečkou 80cm, ak hovoríme o rozlíšenie, to dosahuje Full HD (1920 x 1080). Rozmery televízora sú 72,3 x 47,39 x 20,75 cm. Televízor je vybavený USB vstupom. Ide o televízor s množstvom funkcií. Sledovanie televízora je veľmi komfortné a dáva pocit, že daný prenos, film alebo program sledujete v kine. Obraz je veľmi detailný, farby sú živé s reálnym zobrazením. Pripojenie je 2xHDMI a klasický SCART. Aj keď nejde o smart TV, je veľmi kvalitný. Prednosťou nie je len jednoduché ovládanie a manipulácia, ale aj kvalitný obraz a zvuk. Čo sa týka ceny, je primeraná ba viac než primeraná. V tomto prípade ide o televízor v nižších cenových reláciách. Ide o televízor bez zbytočností. Bez zbytočností ako sú napr. 3D či smart funkcie. Je pre nás v momentálnej situácií výhodný. Je možné ho používať na stojane, ktorý je súčasťou balenia, alebo na stene. My ho máme namontovaný na stene. tv t3Priateľ na ňom hráva dokonca aj hry na herných konzolách a fungujú veľmi dobre. AJ keď nejde o televízor vo vyššej cenovej relácii. Športové prenosy taktiež fungujú bez problémov. Sme s ním spokojní, aj keď časom by sme ho chceli vymeniť za väčší televízor a Samsung UE32J5100 premiestniť do spáľne, aby sme mohli obaja pozerať čo chceme. No čo sa týka tejto cenovej relácie, musím povedať, že Samsung UE32J5100 je najlepší na trhu.

    Inštalácia a spustenie televízora, ako aj následné ladenie programov je veľmi jednoduché. Návod je v slovenčine, čo znamená, že každý krok si viete prečítať a vykonať v rodnom jazyku.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Samsung UE32J5100 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Samsung UE32J5100

    skladom0.00 €DO OBCHODUHej.sk
    DO OBCHODUtpd.sk
    DO OBCHODUalza.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *