LG 49LF631V recenzia

LG 49LF631V recenzia

Recenzia produktu LG 49LF631V

509.00
LG 49LF631V
9.64

Cena

98/10

  Kvalita

  92/10

   Množstvo funkcií

   97/10

    Dizajn

    96/10

     obraz a zvuk

     99/10

      Klady tohto produktu

      • - Super produkt za výhodnú cenu
      • - Množstvo farieb
      • - Manipulácia

      Zápory produktu

      • - asi nic

      S novým domom súvisí aj zariaďovanie nanovo. Práve z tohto dôvodu sme boli rozhodnutí kúpiť si nový televízor. Televízor nekupuje človek na krátku dobu. Preto vyberanie televízora nie je jednoduchý a rýchly proces, práve naopak. Napokon po dohovore s manželkou a stanovenom limite na televízor sme prišli k záveru, že Smart TV LG 49LF631V bude pre nás ten najideálnejší. Uhlopriečka tohto zázraku je 123 cm. Nekonečná zábava je práve to, čo si predstavím, keď počujem LG 49LF631V.

      lg t

      Súčasťou televízora je plnohodnotný internetový prehliadač, vďaka ktorému mám informácie z internetu ako na dlani. Ďalšou možnosťou je aj pripojenie mobilu k TV. Taktiež je možné pripojiť aj tablet, čo umožňuje sledovať všetko, čo chcem na veľkej obrazovke. Čo sa týka rozlíšenia, to dosahuje Full HD, konkrétne 1920×1080. Taktiež prehráva súbory z USB, umožňuje sledovať a prehrávať akýkoľvek film a to kedykoľvek. Novinkou je najmä operačný systém. Doteraz sme neboli zvyknutí na fakt, že v televízori sa nachádza operačný systém. No LG 49LF631V ako Smart TV ho naozaj obsahuje! Konkrétne operačný systém webOS 2.0. Ide o operačný systém s rôznymi aplikáciami. Odporúčaná vzdialenosť pri sledovaní sú zhruba 3m. Televízor je možné nainštalovať tak ako na stenu, tak aj na podstavec a na nábytok. Ovládanie je veľmi jednoduché a manipulácia je s ním taktiež. Tak isto inštaláciu sme zvládli veľmi dobre.

      LG 49LF631V má skvelý obraz a zvuk a ako som už vravel, aj rozlíšenie. Ozvučenie pripomína akoby sme sledovali film nie v novom dome, ale v kine. Taktiež, hry cez herné konzoly, ktoré obľubujeme, fungujú veľmi dobre na tomto televízori. Sme s ním nadmieru spokojní a určite ho odporúčame aj ďalej. Dokonca známi sa nás neustále pýtajú, čo za zázrak to máme a niektorí z nich si ho už aj zaobstarali.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis LG 49LF631V kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky LG 49LF631V

      skladom509.00 €DO OBCHODUHej.sk
      DO OBCHODUalza.sk
      DO OBCHODUtpd.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *