GoGEN TVH 24284 recenzia

GoGEN TVH 24284 recenzia

Recenzia produktu GoGEN TVH 24284

139.90
GoGEN TVH 24284
9.63333333333

Cena

100/10

  Kvalita

  92/10

   Dizajn

   97/10

    Klady tohto produktu

    • - Super produkt za výhodnú cenu
    • - Množstvo farieb
    • - Kvalita obrazu

    Zápory produktu

    Je nás v dome viac, a preto máme problém zhodnúť sa, čo budeme sledovať. Keď som v kuchyni, taktiež obľubujem aspoň počúvať rádio, lenže vždy som tam chcela mať aspoň malý televízor. Tak som sa rozhodla, že si nejaký maličký zaobstarám do kuchyne. Cenovo a funkciami ma ohúril GoGEN TVH 24284. Nikdy som o tejto značke ani len nepočula.

    Ide o televízor s uhlopriečkou 61cm. Ide o LED TV s rozlíšením HD. Dokonca, tento televízor má možnosť nahrávania a následného sledovania programov. Pomocou Timeshift si môžem spätne pozrieť niekoľko minút dozadu. Tento TV patrí do energetickej triedy A+ čo sa týka spotreby energie. Rozlíšenie je 1366 x 768 pxl. TV má možnosť aj meniť intenzitu podsvietenia displeja. Výhodou je aj časový spínač vypnutia, čiže ak sa stane, že TV zabudnem vypnúť alebo sa presuniem do inej izby, pomocou časovača si môžem nastaviť automatické vypnutie.

    tv poHmotnosť TV bez podstavca je len neuveriteľných 3,5 kg. Ide o kvalitu a spoľahlivosť v malej uhlopriečke. DVB-T/C umožňuje kvalitné automatické ladenie programov a príjem signálu zároveň.  Výhodou je aj to, že za príplatok sme si mohli predĺžiť záruku televízora na neuveriteľných 40 mesiacov.

    GoGEN TVH 24284 je produkt a tovar, o ktorom som vôbec nikdy nepočula, takže som sa o ňom dozvedela až priamo na trhu v obchode. Musím však povedať, že napriek tomu, že tento televízor je neznámy, taktiež značka, kvalita tohto televízora je porovnateľná s vychytenými značkami. Čo však porovnateľné nie je je cena GoGEN TVH 24284, ktorá je neporovnateľne vyššia ako televízory s rovnakými či podobnými funkciami televízorov známejších značiek. Určite ho odporúčam.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis GoGEN TVH 24284 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky GoGEN TVH 24284

    skladom139.90 €DO OBCHODUHej.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *