Hyundai HL 32382 recenzia

Hyundai HL 32382 recenzia

Recenzia produktu Hyundai HL 32382

0.00
Hyundai HL 32382
9.33333333333

Cena

98/10

  Kvalita

  92/10

   Kvalita obrazu a zvuku

   90/10

    Klady tohto produktu

    • - Výhodná cena
    • - Množstvo farieb
    • - Manipulácia

    Zápory produktu

    • - Menej funkcií

    Hyundai priniesol na trh nový Smart TV s 81 cm uhlopriečkou. Konkrétne Hyundai HL 32382 s frekvenciou 100 Hz CMP. Ide o internetovú TV s veľmi moderným dizajnom.

    hy po1Keďže ide o internetový TV, ktorý vďaka internetovému prehliadaču umožňuje využívať množstvo aplikácií napr. Youtube, Twitter, Facebook,… ktorými TV disponuje už odkedy vyšiel z výroby. Vďaka Record Ready si môžete pozrieť rôzne programy dokonca aj spätne.

    Funkcia Miracast umožňuje prepojenie medzi Smart TV a smartfónom či tabletom, čím sa zjednoduší ovládanie, k čomu je ale potrebná možnosť mať pripojiť smart TV k wifi. Pomocou aplikácií na Smartfóne je veľmi jednoduchá manipulácia a  ovládanie, či už ide o sledovanie galérie alebo počúvanie hudby či videí. Hyundai HL 32382 obsahuje aj hybridné vysielanie. Ide o spojenie digitálneho a širokopásmového vysielania. Tak isto aj detské programy možno nahrávať a pozerať oneskorene. Čo považujem za nedostatok je najmä malé množstvo funkcií a slabšie rozlíšenie. Za prednosť považujem najmä to, že cena produktu je nízka a aplikácie kompatibilné s Android aj iOS.

    Myslím si, že za tú cenu je fakt dobrý, čo sa týka aj kvality aj manipulácie a aj fungovania. Myslím, že má všetko to, čo človek potrebuje. Momentálne ho máme nainštalovaný v obývačke, ale časom by sme ho chceli premiestniť do spálne. TV má všetko to, čo by mal mať. Využívame ho len na sledovanie televízie, takže nie sme nároční užívatelia, ktorí by mali za potreby využívať komplikované funkcie či aplikácie.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Hyundai HL 32382 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Hyundai HL 32382

    skladom0.00 €DO OBCHODUHej.sk
    DO OBCHODUalza.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *