Sony Bravia KDL-55W805C recenzia

Sony Bravia KDL-55W805C recenzia

Recenzia produktu Sony Bravia KDL-55W805

899.00
Sony Bravia KDL-55W805
9.3

Cena

85/10

  Kvalita zvuku a obrazu

  97/10

   Množstvo funkcií

   97/10

    Ovládateľnosť

    96/10

     Obsluha

     90/10

      Klady tohto produktu

      • - Super produkt za výhodnú cenu
      • - Množstvo farieb
      • - štýlový dizajn
      • - Ľahké ovládanie
      • - Kvalita produktu

      Zápory produktu

      • - otáčateľnosť stojana len o 15 stupňov

      Keďže sme sa sťahovali, rozhodli sme sa s manželom, že do nového domu si zaobstaráme aj nový televízor. Dlho sme hľadali to, čo chceme. Našli sme to u výrobcu Sony. Už sama značka hovorí o kvalite za výhodnú cenu. Rozhodli sme sa teda pre Sony Bravia KDL-55W805C. V stručnosti Vám poviem, že ide o 55palcový LCD televízor s Edge LED osvetlením; Full HD  rozlíšenie; Android TV smart systém; XReality Pro Video Processing; Prehrávanie multimédií z DLNA a USB.

      son3

      Ide o jeden z najmodernejších a technologicky najvyspelejších televízorov dnešnej doby. Ide o televízor s uhlopriečkou 55-palcov = 139,7cm LCD. son2Je síce pravda, že za tento televízor si niečo priplatíte, možno ho nájsť vo vyšších cenových reláciách, no myslím, že neoľutujete. sonyIde o skvelý televízor s množstvom doplňujúcich funkcií. Dôvod, prečo sme my váhali, či zakúpiť tento televízor bola najmä cena, ktorá sa nám zdala privysoká, no akonáhle sme si ho zaobstarali a spustili, hneď sme si ho zamilovali. Ide o značku Sony, ktorá sama o sebe hovorí o kvalite. Dizajnovo vyzerá televízor veľmi luxusne a štýlovo. Hodí sa do každej obývačky, či už je zariadená v starom štýle alebo moderne. My ho máme zavesený na stene, i keď uvažujeme, že ho zvesíme a dáme na stojan, ktorý bol súčasťou balenia. Rám okolo obrazu je veľmi tenký a lesklý, dosahuje šírku len 5mm. Pôsobí až futuristicky. Zaberá veľmi málo miesta. Ide o najlepšie zvukovo a obrazovo pôsobiace TV aké sme nie len vlastnili, ale aj videli a počuli. Sme s ním veľmi spokojní. Pripojenie k televízoru je rozsiahle, i keď ja sa tomu až natoľko nerozumiem, mám náročného manžela, ktorý bol nadšený, čo sa týka možností pripojenia, vstupov a konektorov. Ako je už novodobým zvykom televízorov v tejto cenovej katégorii, aj Sony Bravia KDL-55W805C umožňuje človeku pripojiť sa na WiFi.

      son4

      Často využívame najmä nahrávanie do pamäte alebo na USB, následne si prezeráme predchádzajúce programy odvysielané televíziou. I keď pozeráme športové prenosy, obraz je skvelý a neexistuje ani náznak o sekaní obrazu či prerušovaní prenosu, čo je pre môjho manžela dôležité, keďže je veľký fanúšik športových prenosov, a preto si pri kúpe na tieto veci dával dostatočný pozor. Pri tomto televízore máme niekedy pocit, že sme v kine a nie v pohodlí domova, na našom gauči, v našej obývačke. Ide o produkt z roku 2013, ale myslím si, že ide o skutočne dobrú kúpu a investíciu. Tento 3D televízor má skvelé množstvo funkcií, avšak 3D až tak často nevyužívame. Nachádzame v tomto modeli aj vstavané reproduktory Bass Reflex Box, ktorým vďačíme za skvelý, neopakovateľný zážitok v podobe zvuku. Rozlíšenie je 1920 x 1080 bodov s pasívnym 3D. Tento televízor je vyrábaný iba v čiernej farbe.  Za obrovskú výhodu považujeme najmä menu v slovenčine, ktorý nám umožnilo uľahčenú inštaláciu televízora. Sme zatiaľ maximálne spokojní s obrazom, zvukom a manipuláciou. Určite ho odporúčame kvôli množstvu funkcií a špecifikácií, ako napríklad pasívne 3D, displej, zvukové vstupy a výstupy, svetelný senzor, 3xUSB, záznam na USB alebo HDD, … televízor je dodávaný s príslušenstvom 4x3D okuliare. Možnosť nastavenia zvuku na Zvukové režimy: Štandard / Kino / Šport / Hra / Komprimovaný zvuk. Reproduktory ponúkajú výkony 2x10W. Váha TV so stojanom je cca 21kg. Ovládač dodávaný k tomuto televízoru je tiež super. Myslím si, že tejto značke ostaneme verní a na nejakú dobu aj tomuto TV pretože sme s ním úplne spokojný.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Sony Bravia KDL-55W805 kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky Sony Bravia KDL-55W805

      skladom899.00 €DO OBCHODUHej.sk
      DO OBCHODUalza.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *