Porovnávame služby pre rezerváciu ubytovania – Je Booking.com skutočne najlepšia?

 

Jeseň je už v plnom prúde, takže tu máme najvyšší čas vyraziť na výlet. Chladnejšie počasie praje poznávacím zájazdom, ale ešte stále môžete vyraziť aj do tepla. Pri plánovaní istotne zvažujete, ktorý portál na rezervácie ubytovania použiť, aby sa vám cesta nepredražila. Pozrite si s nami tie najlepšie a ušetrite.

Najobľúbenejšie rezervačné portály

Každá cesta si vyžaduje svedomitú prípravu a rešerš. Je jasné, že chcete minimalizovať náklady, či už ide o letenky alebo ubytovanie, ale pritom nezažiť sklamanie. Výhodou modernej doby je existencia množstva portálov, ktoré spravia porovnanie hotelov za vás. Nemusíte tak tráviť hodiny nad počítačom. Ich šikovné systémy vygenerujú výber toho najlepšieho podľa vami zadaných parametrov.

1. Ubytovanie cez Booking.com

Najobľúbenejší rezervačný portál, ktorý využívajú ľudia po celom svete, je Booking.com. Ponúka takmer 30 miliónov ubytovacích možností v 143 tisíc destináciách a 230 krajinách. Stačí si zadať miesto, termín a Booking automaticky vygeneruje najlepšie hodnotené hotely v danom termíne. Následne môžete použiť filtre ako cena, počet hviezdičiek, dostupnosť, stravovanie a mnohé ďalšie. Je to rýchle, pohodlné a bezpečné. Hotely podliehajú prísnym kritériám výberu a k dispozícii mate tisícky recenzii od hostí.

2. Hotelové rezervácie na Hotels.com

Ďalším z popredných poskytovateľov online rezervácii je Hotels.com. Môžete si vyberať z tisícok hotelov po celom svete. Prakticky neexistuje destinácia, kde by ste cez portál nezohnali ubytovanie. Opäť vám len stačí zadať destináciu a do pár sekúnd sa pred vami zobrazí výber možností. Ak máte špecifické požiadavky, stačí odklikať jednotlivé filtre ako hviezdičky, hodnotenia návštevníkov, jedlo, typ hotela, vybavenie a iné. Vaša vernosť bude ocenená. Za každých 10 nocí rezervovaných cez portál Hotels.com na vás čaká jedna noc zadarmo.

 

3. Rýchle bookovanie na Otel.com

Spoločnosť Otel.com bola založená v roku 2004 a v súčasnosti sa zaraďuje medzi najväčších svetových sprostredkovateľov ubytovania. Cieľom je, aby si zákazníci vedeli rýchlo a jednoducho vybrať najlacnejší hotel, ktorý zároveň spĺňa náročné kritériá. Vyhľadávanie funguje podobne ako u predošlých portálov. Môžete filtrovať podľa miesta, termínu, vybavenia, stravy a iných kritérií, ktoré su pri výbere dôležité. Jedinou menšou nevýhodou stránky je, že je dostupná iba v angličtine a ďalších svetových jazykoch.

 

Booking.com Hotels.com Otel.com
rezervácia aj cez mobilnú aplikáciu rezervácia aj cez mobilnú aplikáciu rýchla online rezervácia ubytovania
takmer 30 miliónov ubytovacích možností tisícky hotelov

 

tisícky hotelov

destinácie po celom svete

143 tisíc rôznych destinácii destinácie po celom svete destinácie po celom svete
možnosť ponúkať svoje ubytovacie zariadenie cez Booking.com možnosť ponúkať svoje ubytovacie zariadenie cez Hotels.com možnosť ponúkať svoje ubytovacie zariadenie cez Hotels.com
letenky newsletter letenky, lístky, prehliadky
prenájom auta vernostný program stránka nedostupná v slovenčine
infolinka dostupná v češtine infolinka infolinka, live chat

Výhodné rezervácie s cashback portálom Tipli

Najobľúbenejší cashback portál na Slovensku Tipli.sk. Vám prináša jedinečnú možnosť rezervovať ubytovanie a ušetriť. Cashback totiž znamená peniaze späť. Vyberať si môžete z vyše 350 partnerských obchodov, medzi ktorými nájdete mimo iné aj Booking.com, Hotels.com a Otel.com. Výhodne kúpite dokonca aj letenky či cestovné kufre.

Z každej cesty tak dostanete určité percento z finálnej ceny späť na váš účet. A to sa oplatí. Okrem iného môžete využívať zľavové kupóny. Niektorí predajcovia navyše umožňujú kombinovať cashback a zľavy, vďaka čomu viete ušetriť ešte viac peňazí. Stačí jednoduchá registrácia zadarmo na Tipli.sk a rezervovať ubytovanie ešte výhodnejšie môžete už dnes.

Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

admin

Súvisiace príspevky
Aká je Vaša skúsenosť?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *