Momentálne vyberanie novej žehličky nebolo jednoduchšie. Pripravili sme si pre vás prehľad tých najlepších žehličiek na trhu pre rok 2018. Brali sme do úvahy recenzie našich užívateľov a zisťovali sme i výsledky renomovaných testovacích spoločností zo zahraničia. Ak potrebujete niekoľko tipov na najlepšie žehličky my Vám poradíme.

Ak by sme si mali rozdeliť žehličky na 2 hlavné kategórie, boli by to:

Rebríček najlepších žehličiek

Názov Hodnotenie Vlastnosti
1

Philips GC 4522/00 Azur

99.3333333333
Ukáž recenziu
Cena
98
Viac info
2

89.6666666667
Ukáž recenziu
Cena
80
Viac info
3

TEFAL FV 3922 Easygliss 22

89
Ukáž recenziu
Cena
100
Viac info

Ďalšie recenzie na zehlicky

Najlepšie naparovacie žehličky

Tieto žehličky patria k najobľúbenejším a práve z tohto dôvodu sú aj najčastejšie ponúkané na trhu. Medzi jej najväčšie výhody patrí fakt, že pri žehlení si vytvára samostatnú paru, vďaka čomu žehlenie preniká až do tkaniva a žehlenie je o to dôkladnejšie. Môžete tak žehliť úplne súché prádlo. Tie kvalitnejšie naparovacie žehličky dokonca zvládajú okrem parného aj vertikálne naparovanie, čo možno využiť napríklad pri žehlení oblekov.

Názov Hodnotenie Vlastnosti
1

Philips GC 4522/00 Azur

99.3333333333
Ukáž recenziu
Cena
98
Kvalita
100
Množstvo funkcií
100
Viac info
2

TEFAL FV 3922 Easygliss 22

89
Ukáž recenziu
Cena
100
Kvalita
98
Množstvo funkcií
97
Viac info

Ďalšie recenzie na naparovacie žehličky

Najlepšie suché žehličky

Takýto typ žehličiek je vybavený len tými najzákladnejšími funkciami. Medzi jej základné výhody patrí najmä nízka cena, to znamená, že si ju môže dovoliť každý. Tento typ žehličky je vhodný len pre príležitostných užívateľov.

Názov Hodnotenie Vlastnosti

Ďalšie recenzie na suché žehličky

Najlepšie parné generátory

Príkon parného generátora je niečo cez 2000 W. Je vhodný najmä do domácnosti, kde je každá minúta cenná a drahá. Parný generátor vám ušetrí polovicu času žehlenia rovnakého počtu prádla, ako pri naparovacej žehličke. Zaklápací kryt je prehľadný, čo chráni pred popálením. Nádržky na vodu majú v tomto prípade maximálny objem okolo 1,5-2 l. Pričom je vybavený ikontrolkou, ktorá informuje o nedostatku vody v nádobe.

Názov Hodnotenie Vlastnosti
1

89.6666666667
Ukáž recenziu
Viac info

Ďalšie recenzie na parné generátory

Na čo sa zamerať pri kúpe žehličky?

Pri kúpe novej žehličky je potrebné sa zamerať aj na veľkosť žehliacej plochy a v prípade parnej žehličky aj na počet parných otvorov. Ďalej je dôležité si správne vybrať aj kvalitnú žehliacu plochu. Tie sú v súčasnosti vyrábané z rôznych materiálov, a preto je vhodné a potrebné zvoliť si taký materiál, ktorý sa nelepí na jednotlivé prádlo. Taktiež na každej žehliacej ploche naparovacej žehličky sa nachádzajú parné otvory , ktoré sú zväčša umiestňované na ploche v skupinách.
Čo je dôležité pri výbere žehličky :

  • Pohodlné držanie žehličky. To znamená, že každý by si mal vybrať žehličku, ktorá sa mu pohodlne a dobre drží. To znamená, že keď chytíte žehličku do ruky, nebudete mať pocit, že vám jej držanie nevyhovuje, prípadne sa vám nepohodlne drží.
  • Kvalitná žehliaca doska.
  • Pri kúpe si chyťte žehličku do ruky, aby ste vedeli, ako vám sedí. Príliš ťažké žehličky nie sú vhodné, nakoľko žehlenie s nimi môže byť v niektorých prípadoch až bolestivé.
  • Dĺžka kábla. Dajte si pozor, aby ste si nezakúpili žehličku s príliš krátkym elektrickým káblom. Príliš krátky kábel je obrovskou nevýhodou, nakoľko nie vždy máte možnosť žehliť priamo pri zásuvke, a v takomto prípadne by bolo nutné používať aj predlžovací kábel.

Stále neviete akú žehličku si kúpiť? Pozrite si aktuálne akcie na žehličky

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Aká je Vaša skúsenosť?