Hľadáte ten najlepší holiaci strojček, ktorý vás zbaví všetkých chĺpkov a budete mať jemnú pokožku? Už žiadne podráždenie či nepríjemne suchá pleť. Odteraz budete mať už len hebkú pleť, ktorú oholíte na sucho či na mokro. Výber je len na vás. Medzi najnovšími druhmi holiacich strojčekov nájdete mnoho druhov, z ktorých si vyberiete ten váš najobľúbenejší. Niektoré obsahujú viac funkcií, iné menej. Všetky sú prispôsobené pánskej pokožke, ktorú dokonale opíšu a dostanú sa aj na tie najťažšie dostupné miesta.

Medzi ktorými holiacimi strojčekmi si môžete vybrať? Sú to:

Rebríček najlepších pánskych holiacich strojčekov

Holiace strojčeky sú v dnešnej dobe prispôsobené tak, aby ste ich mohli používať na mokro aj na sucho. Je len na vás, ktorý spôsob budete používať. Všetky sú vyrobené tak, aby opísali pánsku tvár a vhodné sú dokonca aj pre citlivú pokožku.

Názov Hodnotenie Vlastnosti
1

Braun Series 1 130 čierny

93.3333333333
Ukáž recenziu
Cena
97
Viac info
2

Philips AquaTouch AT751/16

93
Ukáž recenziu
Cena
93
Viac info
3

Braun Series 3-3030s čierny/červený

90.6666666667
Ukáž recenziu
Cena
91
Viac info
4

Philips Série 7000 S7370/12 modrý

90.6666666667
Ukáž recenziu
Cena
90
Viac info
5

Philips Série 5000 S5400/06 sivý

90.6666666667
Ukáž recenziu
Cena
90
Viac info

Ďalšie recenzie na Holiace strojčeky

Najlepšie planžetové holiace strojčeky

Planžetové holiace strojčeky sú vhodnejšie pre kratšie fúzy, ktoré vám pomôžu ich skrátiť či oholiť úplne. Treba si uvedomiť, že čím viac planžiet strojček má, tým je kvalitnejší a lepšie oholí.

Najlepšie frézkové holiace strojčeky

Tieto holiace strojčeky fungujú na základe rotačných pohybov jednotlivých hláv. Pri drahších modeloch sú hlavice výkyvné, takže vám strojček umožňuje dokonale kopírovať každý záhyb vašej tváre. Tým sa znižuje tlak na pokožku a predchádza nepríjemnému podráždeniu či začervenaniu, ktoré bývajú časté u holiacich strojčekov.

Najlepšie zastrihávače

Vytvárate si osobitý štýl či ste hipster? Zastrihávač fúzov je dokonalý pomocník pre vás a vašu briadku, fúze či kotlety. Vďaka nemu budete vyzerať vždy skvelo!

Ako vybrať najlepší holiaci strojček?

Vybrať správny holiaci strojček je niekedy nadľudský výkon. Z tisícov výrobkov, ktoré známe značky chrlia skoro každý týždeň je pomerne ťažké vybrať si ten správny kus, ktorý vám bude vyhovovať. Ak si chcete nájsť správny strojček pre seba, určite si nechajte poradiť.

Hlavnou výhodou holiecich strojčekov je najmä úspora času a pohodlie, ktoré pri nich dostávate. Pri výbere musíte venovať pozornosť najmä holiacemu systému, systému napájania, vodotesnosti strojčeka či iným vlastnostiam, ktoré by mal mať.

Ak berieme do úvahy holiace strojčeky z hrubšieho hľadiska, existujú dva najdôležitejšie systémy: Planžetový systém a Frézkové strojčeky, ktoré majú rozdielne fungovanie.

Planžetový systém je vhodný na holenie kratších fúzov a odporúčajú sa mužom, ktorí sa holia dennodenne.

Frézkové strojčeky fungujú na základe rotačných pohybov jednotlivých hláv. Hlavice sú výkyvné, takže sa jednoducho prispôsobia tvaru vašej tváre.

Napájanie je druhým základným parametrom, ktorý by ste si mali vyberať veľmi dôkladne. Sú to napríklad akumulátorové holiace strojčeky, ktoré sú aj najrozšírenejšie. Strojček funguje aj bez pripojenia do elektriny, takže si ho môžete vziať aj na dlhšie cesty. Druhou variantou je Sieťový holiaci strojček, ktorý nie je až tak praktický, pretože ho musíte mať stále pripojený k elektrine. Holiace strojčeky, ktoré fungujú na základe batérií sú skôr okrajovou a staršou záležitosťou. Baterky sa však rýchlo vybíjajú a málokedy vydržia dlho.

Vodotesnosť je dôležitá ak chcete používať strojček aj pod vodou. Mnohokrát je to výhoda, pretože počas sprchovania môžete svoj strojček používať na holenie a ušetriť tak kopu času.

Ďalšie funkcie sú napríklad rýchlonabíjanie, nastavenie rýchlostí otáčok alebo zastrihávač.

5.00 avg. rating (91% score) - 1 vote
Aká je Vaša skúsenosť?