Domáce fitko je asi jednou z najlepších možností, ktoré urobíte. Nemusíte celoročne utrácať vysoké čiastky za permanentky do fitness centier, každý deň po robote sa nemusíte hnať ešte na druhý koniec mesta a cvičiť niekde medzi mnohými ľuďmi. Takto prídete do pohodlia domova, môžete si zapnúť svoju obľúbenú hudbu a za jej rytmov sa poriadne vyšťaviť. Pre domáce fitko však budete potrebovať ešte pár vecí, ktoré vám ho doladia, aby ste mohli cvičiť čo najefektívnejšie.

Posilňovacie stroje, ktoré nájdete na rôznych e-shopoch zameraných na šport sú kvalitné a vhodné na doma. Ak sa viac zameriate na to čo potrebujete, určite nájdete aj príjemné ceny, vďaka ktorým ušetríte omnoho viac, ako ste si mysleli. Viete, čo všetko si zakúpiť a ako správne vybrať posilňovacie stroje k vám domov?

Rebríček najlepších posilňovacích strojov

Názov Hodnotenie Vlastnosti
1

Body Craft F320

87.5
Ukáž recenziu
Kvalita
80
Cena
95
Viac info
2

inSPORTline Hydraulicline CPD800

85
Ukáž recenziu
Kvalita
90
Cena
80
Viac info
3

inSPORTline Hydraulicline CLP600

80
Ukáž recenziu
Kvalita
80
Cena
80
Viac info

Ďalšie recenzie na Posilňovacie stroje

Ako najlepšie vybrať posilňovacie stroje?

Na začiatok by ste si mali ujasniť, čo vôbec doma potrebujete a čo nie. Je úplne zbytočné, aby ste doma mali stovky strojov, ktoré využijete raz či dvakrát do mesiaca. Ideálne je mať na začiatok pár činiek rôznych veľkostí, bežiaci pás či hrazdu.

Ako prvé vás určite napadne cena, za ktorú by ste mali kúpiť všetky stroje a náčinie. Hranica, po ktorú pôjdete je na vás, no určite sa snažte nájsť všetky stroje za výhodné ceny. Nezabúdajte však na to, že stroje musia byť kvalitné, aby zniesli vašu váhu, a aby ste ich po pár týždňoch používania nemuseli vrátiť na reklamovanie.

Ďalším parametrom je už spomínaná nosnosť. Nikdy ju nepodceňujte a radšej stavte na vyššiu nosnosť, ako by ste mali kupovať stroje, ktoré sú presne na vašu váhu.

Existuje niekoľko typov posilňovacích strojov, ktoré doma určite využijete a ktoré nie. V množstve modelov je však ťažké nájsť ten najkvalitnejší a najlepší produkt, ktorý je vhodná pre vás. Posilňovacie lavice patria medzi základné vybavenie, ktoré budete radi používať. Existuje ich však hneď niekoľko a to posilňovače brušných svalov, multifunkčné lavice alebo bench lavice. Z týchto by ste si mali vybrať podľa toho, čo budete cvičiť. Najlepšie však spravíte, ak stavíte na multifunkčné lavice, na ktorých budete môcť cvičiť úplne všetko.

Skvelou pomôckou na cvičenie doma sú aj trenažéry: rotopedy, cyklotrenažéry či steppery. Podľa toho, čo by vás najviac bavilo si vyberte ten model, ktorý je pre vás najvhodnejší. Radi sa bicyklujete? Určite stavte na cyklotrenažér.

Ďalej existujú aj obľúbené bežiace pásy. Jeden by nemal chýbať ani vám, pretože si tak môžete aj v nepeknom počasí za dobrej hudby zabehnúť niekoľko kilometrov. V zimnom období vďaka nemu ostanete v kondícií a vytvarujete si postavu.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
Aká je Vaša skúsenosť?