Panasonic TX-40C300E recenzia

Panasonic TX-40C300E recenzia

Recenzia produktu Panasonic TX-40C300E

297.00
Panasonic TX-40C300E
9.56666666667

Cena

98/10

  Kvalita

  92/10

   obraz

   97/10

    Klady tohto produktu

    • - Výhodná cena
    • - Kvalita obrazu
    • - farby

    Zápory produktu

    • - nižšia rýchlosť hrania hier

    Televízor so 102cm uhlopriečkou je skvelým pomocníkom a spoločníkom domácnosti. Keďže sme mali jednu televíziu v obývačke, neustále sme sa škriepili s manželom, čo budeme sledovať. Napokon sme sa rozhodli, že si zaobstaráme jednu aj do spálne. Rozhodli sme sa pre televízor od firmy Panasonic, Panasonic TX-40C300E. Ide o TV s rozlíšením Full HD. Hmotnosť televízora je 15kg a my ho  máme nainštalovaný na stene. Ide o skvelý televízor, v nižšej cenovej relácii, ktorý mi umožňuje vychutnávať si program v pohodlí domova. Na pozadie obrazovky je dokonca možné pridať širokú škálu efektov. Televízor šetrí finančné prostriedky a dokonca aj elektrinu.

    pan 1

    Využívam ho denne či už ráno keď vstávam alebo večer keď zaspávam. Má množstvo funkcii, ktoré by som za túto cenu naozaj nečakala. Myslím si, že je najlepší v tejto cenovej relácii. Obsluha je veľmi jednoduchá, dokonca aj inštalácia vďaka presnému návodu. Televízor má obrovskú škálu farieb a ich sýtosti. Efekt zvuku a obrazu je naozaj vynikajúci a pre mňa vyhovujúci. Rozmerovo sa zmestí takmer všade. Tak isto aj dizajn televízora je spravený tak, že sa hodí ku každému štýlu nábytku. Obsahuje aj integrovaný konektoru USB umožňuje jednoduché sledovanie videa, fotografií či filmov.

    Je výborným spoločníkom, dokonca syn na ňom zvykne hrať aj hry na hernej konzole a aj tento televízor to skvele zvláda. Obsahuje alebo teda je vybavený časovačom vypnutia, ktorý je možné nastaviť na rôzny čas, aby sa televízor sám vypol, keď náhodou zaspím. Čo využívam často, najmä keď je manžel v nočnej a nemá mi kto vypnúť televízor, keď náhodou zaspím.

    Ide naozaj o výborný televízor s kvalitným obrazom. Je to presne to, čo som chcela, aby som si mohla vychutnať progeam.

    Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis Panasonic TX-40C300E kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

    Najlepšie ponuky Panasonic TX-40C300E

    skladom297.00 €DO OBCHODUHej.sk
    DO OBCHODUalza.sk
    DO OBCHODUtpd.sk
    Romana Kádeková

    Súvisiace príspevky
    Aká je Vaša skúsenosť?

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *