LG RC7055AH6M recenzia

LG RC7055AH6M recenzia

Recenzia produktu LG RC7055AH6M

443.10
LG RC7055AH6M
9.52

Kvalita sušenia

99/10

  Množstvo rpogramov

  99/10

   Chráni a ošetruje

   99/10

    Odložený štart

    99/10

     Cena

     80/10

      Klady tohto produktu

      • - Kvalitný produkt
      • - Manipulácia a ovládanie
      • - Fungovanie produktu
      • - Ochranný charakter pre odevy
      • - Odložený štart

      Zápory produktu

      • - Cena, nemôže si ju dovoliť každý

      Patríme k obyvateľom, ktorí bývajú v paneláku. Keďže nejde o veľký byt, mám problémy alebo mala som, čo sa týka sušenia prádla. Keď bolo vlhko, na balkóne mi nič neuschlo a v byte nájdem miesto ledva na jeden sušič na prádlo. Toto bol dôvod, prečo sme sa s manželom rozhodli šetriť na sušičku. Rozhodli se sa pre LG RC7055AH6M.

      sus poIde o bubnovú sušičku s maximálnou možnou náplňou 7kg. Radí sa do energetickej triedy A++ čo nám veľmi vyhovuje. Ide o bielu sušičku spredu plnenú. Displej je LED dotykový kde je možné nastaviť 14 rôznych programov. Hlučnosť sušenia je 65dB. Bubon je osvetlený a výhodou je aj odložený štart sušenia, čo využívam často, keď prichádzam z práce, aby som mala čerstvo usušené prádlo a mohla ho hneď vybrať a vyžehliť, aby mi nepotuchlo v sušičke. Ani som si nemyslela, že mi bude taká užitočná. Zo začiatku som sa stránila, že ide o vyhodenie peňazí a čo ak sa mi v nej zničia šaty, no dnes viem, že som sa mýlila. Vďaka rôznym 14 programom je o moje oblečenie dostatočne postarané, pretože nie len suší odev, ale ho aj ošetruje. A hlavne, pri malých deťom sa perie často, no a tých vecí na nosenie nie je nekonečne veľa, takže využívam časté pranie a sušenie.

      Dokonca sa dá nastaviť aj stupeň sušenia :

      • ľahko suché
      • veľmi suché
      • suché do skrine
      • extra suché

      To ma veľmi prekvapilo, že si môžem nastaviť, ako veľmi chcem vysušiť prádlo. Novinkou pre mňa bola aj rotácia bubna v oboch smeroch. Rozmery sušičky sú š x h x v  600 x 640 x 850mm .

      Musím podotknúť že ide o skvelú pomôcku, najmä ak bojujete s takým problémom ako ja, a to, že nemáte kde sušiť prádlo a periete často. Určite tento typ sušičky odporúčam, suší kvalitne, rýchlo, nekrčí veľmi materiály, je šetrná k odevom a pracuje sa s ňou jednoducho. Určite za prednosť považujem aj kapacitu bubna, 7kg. Ja určite neľutujem, že sme ju kúpili.

      Ak chcete vedieť viac o tomto produkte tak odporúčame si prečítať aj technické parametre a podrobný popis LG RC7055AH6M kde nájdete obsah balenia a ďalšie dôležité informácie.

      Najlepšie ponuky LG RC7055AH6M

      skladom443.10 €DO OBCHODUHej.sk
      Romana Kádeková

      Súvisiace príspevky
      Aká je Vaša skúsenosť?

      Pridaj komentár

      Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *